Kolejny dzień, kolejny dramat na X.

Tym razem po raz kolejny w centrum uwagi znajdują się stare niebieskie znaczniki wyboru. W epoce poprzedzającej Elona Muska trzeba było o nie wystąpić, zanim wkroczył nowy właściciel platformy i zaczął pobierać za nie 8 dolarów. Potem wszyscy zaczęli naśmiewać się z osób, które zapłaciły, aż w końcu X pozwolił tym osobom uzyskać te same korzyści Premium, ale ukrywał niebieski czek, aby uniknąć wyśmiewania.

I teraz? Tak, X wycofuje się z tego.

ZOBACZ TEŻ:

X Elona Muska umieścił fałszywy nagłówek o ataku Iranu na Izrael. Wymyślił to chatbot AI firmy X, Grok.

„Funkcja ukrywania znacznika wyboru w X Premium wkrótce zostanie wycofana” – czytamy w powiadomieniu zrzut ekranu wykonany przez użytkowników Premium. „Dotknij, aby zarządzać funkcjami premium X”.

Biorąc pod uwagę, że X zaczął niedawno ponownie rozdawać niebieskie znaczniki wyboru niektórym wpływowym kontom za darmo (niezależnie od tego, czy tego chciały, czy nie), moment wprowadzenia tej aktualizacji wydaje się celowy.

Podsumowując, nie było to dobre kilka tygodni dla platformy mediów społecznościowych. Niedawno X zaczął na siłę zmieniać „Twitter” na „X” w adresach URL publikowanych przez ludzi, co spowodowało uszkodzenie wielu tych samych adresów URL. Opublikowano również badanie, które wykazało wzrost liczby antyżydowskiej i antymuzułmańskiej mowy nienawiści na platformie. Kilka tygodni temu raport wykazał, że od czasu objęcia władzy przez Muska wykorzystanie X/Twittera spadło o prawie jedną czwartą.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here