Rohit Sharma jako 19-latek zdobył dla Team India jeden Puchar Świata, chociaż Puchar Świata T20 w 2007 roku.

Kapitan Indii Rohit Sharma ma 36 lat, a zanim nadejdą kolejne mistrzostwa świata, będzie miał 39 lat. Po porażce Team India w zeszłym roku w finale MŚ 2023 z Australią, pojawiło się wiele plotek, że Rohit może nie być częścią Konfiguracja ODI już nie. Ale w tej chwili w ogóle nie myśli o emeryturze. W przemówieniu w programie „Śniadanie z mistrzami” Rohit wyjaśnił, że nadal ma motywację do zdobycia dla Indii Pucharu Świata.

Kiedy Rohit Sharma przejdzie na emeryturę?

„Tak naprawdę nie myślałem o emeryturze. Ale nie wiem, dokąd cię życie zaprowadzi. W tej chwili nadal gram dobrze – więc myślę, że będę grać jeszcze przez kilka lat, a potem nie wiem. Naprawdę chcę wygrać Puchar Świata, a w 2025 roku odbędzie się finał WTC i mam nadzieję, że Indie to zrobią” – powiedział Rohit.


Więcej wiadomości

„Puchar Świata powyżej 50. roku życia to dla mnie prawdziwy Puchar Świata. Dorastaliśmy, oglądając te mistrzostwa świata. Co ważniejsze, działo się to w Indiach na oczach naszej rodzimej publiczności. Aż do finału graliśmy bardzo dobrze. Kiedy wygraliśmy półfinał, pomyślałem, teraz jesteśmy o krok od zwycięstwa. Robimy wszystko dobrze.”

Co poszło nie tak w finale Ind vs Aus?

„Jaka jest jedna rzecz, która może sprawić, że stracimy Puchar Świata? Ani jedna rzecz nie przyszła mi do głowy. Ponieważ myślałem, że zaznaczyliśmy wszystkie pola, graliśmy dobrego krykieta. Pewność siebie była. Każdy z nas miał kiedyś zły dzień i to chyba był nasz zły dzień. Nie myśl, że zagraliśmy źle w krykieta w tym finale, pewne rzeczy nie poszły po naszej myśli. Australia była jednak nieco lepsza od nas” – powiedział Rohit.

Wybór redaktora

Marzy o: Mayank Yadav prawdopodobnie wystąpi w Pucharze Świata T20, „selekcjonerzy trzymają rękę na pulsie”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here