PIĄTEK: „Świetna liczba” – oznajmia jeden z konkurencyjnych dystrybutorów o weekendowych wynikach A24 Wojna domowa który z łatwością stanie się największym otwarciem studia w historii 23–25 mln dolarów Po 10 milionów dolarów Piątek/premiery w 3838 kinach. To więcej niż 13,5 miliona dolarów, jakie film Ariego Astera zarobił na początku 2018 roku Dziedziczny.

To imponujący wynik jak na film, którego akcja rozgrywa się na tle podzielonych Stanów Zjednoczonych, co uderza niezwykle mocno. Podczas gdy widzowie Blue State wyraźnie usłyszą gong rozbrzmiewający w tym filmie oczami fotoreporterów wojennych, czy widzowie Red State również będą zachwyceni? Zobaczymy. Niezależnie od twoich poglądów, Akt 2 i Akt 3 zapłatą w Imax.

Mówi, że jest właścicielem News Corp Poczta nowojorska krytyk Johnny Oleksinski: „Film Garland nie jest bardziej istotny dla dyskursu niż „The Purge” i jest w około 1% równie zabawny”.

„Wojna domowa” A24

A24

Monitor mediów społecznościowych RelishMix, który zmierzył wszechświat mediów społecznościowych na północ od 101M w TikTok, X, Facebooku, Instagramie i YouTube, donosi: „Konwój w dniu Wojna domowa jest mieszany, podobnie jak sam film. Widzowie są podzieleni w swoich odczuciach co do najdroższego filmu A24 w historii. Fani z niecierpliwością czekają na kolejny thriller reżysera Alexa Garlanda: „Jeśli spojrzysz na dotychczasowe dokonania Garlanda, wiesz, że może to być cholernie dobry film”. Inny widz dodaje: „To będzie niezwykle intensywne i jestem bardzo podekscytowany, że będzie to w IMAX!”. Tak, tak, Alex Garland! Inni są podekscytowani faktem, że A24 zagłębia się w gatunek akcji po ulubieńcu fanów Wszystko i wszędzie Wszystko na raz: „Myślę, że A24 to moje nowe ulubione studio produkcyjne. To nie wygląda na typowe, wycinane z ciasta zdjęcie wojenne z dużego studia. Jednak zwolennicy przeciwnej strony uważają, że film wkracza na niebezpiecznie „zbyt blisko prawdziwego życia”, aby mógł im się spodobać: „Po co płacić pieniądze, skoro mogę zobaczyć oryginał za darmo?” Inni uważają, że film powoduje zbyt wiele podziałów, aby był zabawny w naszym obecnym krajobrazie politycznym. „Hollywood naprawdę uważało, że to teraz dobry pomysł?”

To, co naprawdę fajne w A24, to to, że podobnie jak HBO, sama ich marka może przyciągnąć solidną część ich weekendowej działalności; nawet jeśli ich fani nie wiedzą nic o twórcy lub filmie (znanym również jako „rdzeń A24”). Powiedziano mi, że odsetek zagorzałych fanów A24, którzy pojawiają się na ekranie, różni się w zależności od filmu.

„Godzilla x Kong: Nowe imperium”

Na drugim miejscu znajduje się Legendary/Warner Bros. Godzilla x Kong: Nowe imperium który będzie grzmiał do trzeciego weekendu pomiędzy 14–15 milionów dolarów (-54%) po 3,6 mln dolarów Piątek (-57%) w 3847 kinach. To sprawi, że film Monsterverse będzie gotowy 157,4 mln dolarów do niedzieli. To znaczy Nowe Imperium pobił krajowe wyniki z 2021 roku Godzilla kontra Kong (100,9 mln dolarów), rok 2019 Godzilla Król Potworów (110,5 mln dolarów), a do przejęcia brakuje 10,6 mln dolarów Kong: Wyspa Czaszki (168 mln dolarów w kraju).

Trzeci należy do czwartego weekendu Sony Pogromcy duchów: Zamarznięte Imperium w 3350 kinach w piątek o godz 1,2 mln dolarów3-dniowy 4,6 mln dolarów-49% i łączna suma do niedzielnego EOD wynosząca 95,8 mln dolarów.

Czwarty i piąty należą do Universal z Człowiek małpadrugi weekend 4,5 miliona dolarów-56% po piątku godz 1,3 mln dolarów. Będzie to debiut reżyserski Dava Patela 18,1 mln dolarów w 3037 miejscach.

Następnie jest studio DreamWorks Animation Kung Fu Panda 4 z szóstym weekendem 4,4 mln dolarów-43%, co daje łączną kwotę 172,9 mln dolarów po piątku 1,1 mln dolarów. Czwarty quel po sequelu, Kung Fu Panda 2, w ostatni weekend (165,2 mln dolarów).

PIĄTEK: Thriller polityczny Alexa Garlanda wyprodukowany przez A24, Wojna domowa, ma solidny początek 2,9 mln dolarów w czwartek będzie można oglądać premiery w 2931 lokalizacjach, a premiera filmu osiągnie ponad 20 milionów dolarów. To najlepszy wynik w historii podglądów filmu A24, ponad dwukrotnie Tutajpamiętnik (1,3 mln dolarów). Nikt, ani rywale, ani A24 nie narzekają na to, ponieważ jest to najdroższe zdjęcie studia na północ od 50 milionów dolarów przed P&A, które, jak słyszymy, wynosi blisko 20 milionów dolarów. A24 sprzedała wcześniej większość praw zagranicznych z Entertainment Film Distributors obsługującymi w Wielkiej Brytanii i Roadhouse w Australii i Nowej Zelandii. Inne główne terytoria wyruszą w przyszły weekend.

Jest to najszersza premiera w historii A24, obejmująca 3800 kin i wspierana przez Imax. Jest to także najszersza produkcja z oceną R dla niezależnego studia.

Jeszcze przed rozpoczęciem weekendu A24, według źródeł, miało już w banku 2 miliony dolarów Wojna domowa i to dotyczyło tylko biletów na dzisiejszą przedsprzedaż, a nie na wczorajszy wieczór. Pytanie brzmi, czy ten film dotyczy serca lądu, a nie wybrzeży. Istnieje pewna pewność, że film dobrze się sprawdzi w czerwonych stanach, ponieważ zdjęcie zostało przetestowane w Kansas City i Dallas i uzyskało doskonałe wyniki.

Krytycy oceniają film Kirsten Dunst, Nicka Offermana i Cailee Spaeny na poziomie 83% w serwisie Rotten Tomatoes, a oglądalność – 86%.

Kompilacje są w tym trudne, ale Wojna domowa przypomina filmy Olivera Stone’a i Kathryn Bigelow. Daleko, te dane poglądowe dla Wojna domowa są znacznie przed Bigelowem Detroit który zarobił 525 tys. dolarów i zakończył się fiaskiem, osiągając szerokie otwarcie na poziomie 7,1 mln dolarów (w drugi weekend). Chociaż dramat, Stone’s Snowdena zaobserwował 2,7 miliona dolarów w zapowiedziach i 8 milionów dolarów na otwarciu, ale Wojna domowa nie oczekuje się, że będzie kraterował tak jak ten tytuł.

Przyszły thriller Garland Paramount, Unicestwienie, z Natalie Portman w roli głównej zarobiła w lutym 2018 roku 900 tys. dolarów, zanim pierwszego dnia zarobiła 3,8 mln dolarów, a otwarcie wyniosło 11 mln dolarów.

Nicolas Cage, Maxwell Jenkins i Jaeden Martell w filmie „Arcadian”

Filmy RLJE

IFC Films ma drugi szeroki wpis w ten weekend z dystopijnym thrillerem Nicolasa Cage’a, Arkadyjski, którego światowa premiera odbyła się na SXSW. Zdjęcie znajduje się na północy spośród 1000 kin i ma na celu rozpoczęcie od niskiej jednocyfrowej liczby widzów. Krytycy cieszyli się 87% świeżością, ale publiczność – 67%. Film wyreżyserowany przez Benjamina Brewera opowiada historię ojca i jego nastoletnich synów bliźniaków, którzy walczą o przetrwanie w odległej farmie na końcu świata.

Gdzie indziej, Legendary/Warner Bros’ Godzilla x Kong: Nowe Imperium zrobiony 1,5 miliona dolarów wczoraj w 3948 kinach, -23% w porównaniu ze środą, kończąc drugi tydzień 39,1 mln dolarów i bieżąca suma 142,4 mln dolarów.

Uniwersalny Człowiek małpa zakończył swój pierwszy tydzień z 13,6 mln dolarów po szacunkowym 680 tys. dolarów Czwartek w 3029 witrynach, -21% w porównaniu ze środą.

Sony Pogromcy duchów: Zamarznięte Imperium kończy tydzień 3 z 11,3 mln dolarów w 3835 kinach po: 516 tys. dolarów szacowano na czwartek -12%. Suma bieżąca jest teraz 91,1 mln dolarów. Zdjęcie jest opóźnione o 13%. Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe w tym samym momencie; to zdjęcie kończy swój krajowy występ o godz 129,3 mln dolarów.

Studia XX wieku Pierwszy Omen zarezerwowane w 3375 lokalizacjach kończy się pierwszym tygodniem 10,8 mln dolarów po 528 tys. dolarów Czwartek, -13% od środy.

Legendarny/Warnera Wydma: część druga kończy tydzień 6 z 10,1 mln dolarów po 630 tys. dolarów Czwartek, -14%, łącznie wynosząca 267,7 mln dolarów.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here