(Zdjęcie: Rob Carr/Getty Images)

Odkąd San Francisco 49ers przegrali z Kansas City Chiefs w Super Bowl w lutym, pojawiło się wiele spekulacji na temat przyszłości gwiazdorskiego skrzydłowego Brandona Aiyuka. na oko w sprawie przedłużenia kontraktu.

Sprawy między Aiyukiem a biurem 49ers stały się tak złe, że wydaje się, że na horyzoncie może pojawić się prośba o wymianę, zwłaszcza że draft do NFL 2024 jest tuż za rogiem, co byłoby idealnym momentem dla zespołu na zawarcie porozumienia. przenosić.

Dolewając jeszcze więcej oliwy do ognia, Aiyuk najwyraźniej przestał obserwować 49ers na Instagramie, co prawie zawsze wskazuje na frustrację gracza związaną z franczyzą.

Według Dova Kleimana Aiyuk nie obserwuje już słynnej franczyzy NFL na Instagramie, co może oznaczać, że trwają prace nad transakcją lub obie strony przestały rozmawiać o przedłużeniu kontraktu.

Aiyuk rozegrał wszystkie cztery sezony w NFL w drużynie 49ers i ma za sobą prawdopodobnie najlepszy rok w drużynie, ponieważ złapał 75 podań, zdobywając 1342 jardy i siedem przyłożeń, co stanowi najwyższy w karierze wynik 1342 jardów i siedem przyłożeń.

26-letni odbierający stał się jednym z ulubionych celów Brocka Purdy’ego w grze podań i istotnym elementem ofensywnej układanki w San Francisco, co oznacza, że ​​brakowałoby mu go, gdyby został sprzedany, co na tym etapie może być nieuniknione .

Chociaż nie ma żadnych wiadomości na temat stanu rozmów w sprawie kontraktu, najnowsze ustalenia prawdopodobnie nie są krokiem we właściwym kierunku.

NASTĘPNY:
Deebo Samuel udostępnia wideo spędzania czasu z dwoma graczami GiantsZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here