Rishabh Pant weźmie udział w akcji w piątek, gdy jego zespół Delhi Capitals zmierzy się z Lucknow Super Giants w IPL 2024

Powrót Rishabha Panta do krykieta był po prostu spektakularny. Po strasznym wypadku samochodowym w zeszłym roku młody bramkarz-odbijający powrócił w znakomitym stylu, notując serię ognistych występów.

Jednak pośród obecnej świetności podróż w przeszłość rozgrzała serca internautów. Wirusowe zdjęcie przedstawia młodego Panta, prawdopodobnie w wieku poniżej 19 lat, trzymającego tabliczkę z wypisaną jego nazwą użytkownika w mediach społecznościowych.

Wtedy Pant, pełen nadziei nastolatek, dopiero zaczynał zdobywać sławę. Dziś, w wieku 26 lat, może już pochwalić się gabinetem pełnym osiągnięć, w tym kluczowymi uderzeniami w meczach testowych i prowadzeniem drużyny IPL, Delhi Capitals.


Więcej o krykiecie

Wirusowe zdjęcie wywołało dyskusję w Internecie, a fani są zachwyceni niesamowitym rozwojem Panta i jego umiejętnością pokonywania przeciwności losu.

Rishabh Pant zmierzy się w piątek z LSG

Po tym, jak w pierwszych meczach IPL 2024 wyglądał na nieco zardzewiałego, Rishabh Pant poprawił swoją grę w poprzednich meczach. Zaliczył dwa wspaniałe półwiecze przeciwko CSK i KKR. W dotychczasowych 5 występach w tym sezonie Pant zdobył 153 runy, średnio 30,6 i skuteczność 154,55.

Ponieważ jego zespół znajdował się u podnóża tabeli punktów IPL 2024, Pant chciał poprowadzić swoją drużynę do drugiej passy, ​​aby zwiększyć szanse DC. Następnym zadaniem Panta będzie występ z Lucknow Super Giants na stadionie Ekana w piątek, 12 kwietnia.

Sprawdź nasze najnowsze relacje internetowe

Wybór redaktora

Marzy o: Mayank Yadav prawdopodobnie wystąpi w Pucharze Świata T20, „selekcjonerzy trzymają rękę na pulsie”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here