Streszczenie

  • Prawdziwa stal 2
    nie jest wykluczone, ponieważ Shawn Levy i Hugh Jackman nadal dyskutują o takiej możliwości.
  • Oryginalny film zyskał kultową popularność, co zwiększyło szanse na kontynuację przez Disneya.
  • Niedawny sukces w serwisie Netflix, wsparcie ze strony Anthony’ego Mackiego i Levy’ego oraz niedawna współpraca Jackmana z Disneyem
    Deadpoola i Wolverine’a
    może pomóc w przybliżeniu sequela do rzeczywistości.
EKRAN WIDEO DNIA

PRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Prawdziwa stal 2 jest nadal bardzo możliwa dla Shawna Levy’ego i Hugh Jackmana. Oryginalny film sportowy science-fiction z 2011 roku był luźno oparty na opowiadaniu Richarda Mathesona „Steel” i opowiadał o byłym bokserze, który pragnie nawiązać kontakt ze swoim synem, z którym był w separacji, budując i wspólnie trenując robota-boksera. Film, w którym wystąpili także przyszli weterani Marvel Cinematic Universe, Anthony Mackie i Evangeline Lilly, zebrał mieszane lub pozytywne recenzje od krytyków i okazał się skromnym sukcesem kasowym, przynosząc dochód wynoszący niecałe 300 milionów dolarów przy budżecie na produkcję wynoszącym 110 milionów dolarów.

Podczas udziału w CinemaCon, aby zaprezentować nowe Deadpoola i Wolverine’a materiał filmowy, Ekranowa tyrada przeprowadził wywiad z Shawnem Levym. Na pytanie, czy on i Jackman kiedykolwiek rozmawiają Prawdziwa stal 2 który miał powstać, zwłaszcza po pracy nad trójką MCU Ryana Reynoldsa, reżyser potwierdził, że on i gwiazda w dalszym ciągu o tym rozmawiają, podając jeden z głównych powodów, dla których nadal żywią nadzieje na kontynuację. Sprawdź, co Levy udostępnił poniżej:

Zawsze rozmawiamy o Real Steel 2. Bo świat nie pozwala nam zapomnieć i cieszę się z tego.

Realizacja Real Steel 2 jest bliższa niż kiedykolwiek wcześniej

Mimo że od premiery pierwszego filmu minęło ponad dziesięć lat, szanse na to są duże Prawdziwa stal 2 zdobycie nie jest całkowicie niemożliwe. Przez lata od premiery oryginał zyskał niesłabnącą popularność dzięki efektownej historii o słabszych pozycjach, świeżemu zwrotowi w gatunku dramatów sportowych i uroczej roli Jackmana. Disney w podobny sposób opiera się na kultowych fanach takich projektów jak Disney+ Wierzba sequel i nadchodzący program Tron: Aresmogliby równie dobrze wykorzystać tę sytuację, tworząc kontynuację filmu.

Studio podejmuje już kroki w tym celu m.in Prawdziwa stal rozpoczęcie prac nad Disney+ na początku 2022 r. Od tego czasu w dużej mierze milczy się na temat projektu, a ostatnia aktualizacja pochodzi od Levy’ego, który jest producentem, w lutym 2022 r. i wskazuje, że nadal szukają showrunnera, niech sam przygotował pokój dla pisarzy. Biorąc pod uwagę, że rok 2023 upłynął pod znakiem masowych strajków SAG-AFTRA i Writers Guild of America, wydaje się prawdopodobne, że rozwój został przez nie opóźniony, zwłaszcza że Levy był w tym roku zajęty pracą nad Deadpoola i Wolverine’a.

Źródło

10 najbardziej ekscytujących rzeczy, których można się spodziewać po Deadpoolu i Wolverinie

Deadpool i Wolverine drażnią się z wypełnioną dżemem narracją z wieloma ekscytującymi wydarzeniami i drastycznymi potencjalnymi konsekwencjami dla całego MCU.

Czy Threequel MCU okaże się hitem w tym samym duchu, co rok 2021 Wolny facetznacznie ułatwiłoby to ustalenie, że Levy ma pewien wpływ na Disneya w zdobywaniu Prawdziwa stal 2 zrobiony. Co więcej, niedawny sukces oryginalnego filmu w serwisie Netflix i konsekwentne dążenie Mackiego do powstania kontynuacji mogą pomóc jeszcze bardziej. Wcześniejsze nadzieje Levy’ego dotyczące połączenia Reynoldsa i Jackmana na potrzeby filmu mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne dla studia, aby spróbować je wykorzystać Deadpoola i Wolverine’a.

Prawdziwa stal

Opierając się na opowiadaniu, które posłużyło również jako inspiracja dla odcinka Strefa mroku, Real Steel wyobraża sobie świat, w którym boks został przejęty przez walczące roboty. Były bokser Charlie wraz ze swoim synem Maxem buduje robota bokserskiego, próbując odzyskać chwałę w swoim sporcie.

Data wydania
7 października 2011 r
Pisarze
Johna Gatinsa
Czas wykonania
127 minut
Budżet
110 milionów dolarów

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here