Nlub wszystkie sieci społecznościowe są takie same. Zatem podczas w niektórych takich jak X (przed Twitterem) cenzura praktycznie nie istniejew innych np Instagrama środki w tej sprawie zniknęły twardnieje wraz z upływem lat. Istnieją obrazy, pod którymi kryje się sama sieć społecznościowa znak ostrzegawczy i inni, wręcz przeciwnie, bezpośrednio usunąć. Platforma Meta jest szczególnie rygorystyczna w przypadku niektórych tematów, takich jak zdjęcia, które to umożliwiają rani wrażliwość swoją surowością lub nagościąaspekt, który w ostatnich miesiącach wywołał wiele kontrowersji, ponieważ linie na Instagramie są dość niejednoznaczne.

Dlatego, Wiele gwiazd musi pójść na łatwiznę i szukać sposobów na obejście cenzury w swoich najbardziej śmiałych pozach.coś, co dawny triumfator osiągnął niedawno Lola Igo. Piosenkarka udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym jest ubrana półprzezroczysta czarna sukienka, która nie pozostawia wiele dla wyobraźnichociaż jest na tyle subtelny, że sieć społecznościowa nie cenzuruje obrazu.

Artystce pomógł m.in edycyna cyfrowaprzekreślając obszar klatki piersiowej dwa białe krzyże do zakrycia sutków, obszaru ciała, który przez lata był mocno cenzurowany we wspomnianej sieci społecznościowej. Podobnie Lola Indigo zamazał także obszar miednicydecydując się na bardziej miękki i mniej oczywisty retusz.

Nie trzeba było długo czekać, aby zdjęcie stało się wirusowe.

Zdjęcia udostępnione przez Lolę ndigo Nie minęło dużo czasu, zanim stały się wirusowe, dodając ponad 100 000 polubień w ciągu zaledwie kilku godzin.. Wspomnianą publikację skomentowało kilka znanych nazwisk krajowej sceny, wśród których są wpływowcy m.in Lola Lolita z Pauli Gonu i inni artyści lubią Edurne lub Violetjeden z uczestników najnowszej edycji „Operacji Triunfo”.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here