miPrzeszłem mikrole podczas zapowiedzi meczu Ligi Mistrzów pomiędzy PSG i Barcelony które wydałem Movistar+ były piłkarz Niemiecki „El Mono” Burgos wykonana fundusz po obejrzeniu kilku zdjęć azulgrany Laminy Jamał dotykając balu w akrobatyczny sposób.

Uważaj, bo jeśli coś pójdzie nie tak, znajdziesz się na światłach.“, Powiedział były bramkarz Atlético Madryt i Realu Mallorca przy śmiechach pozostałych bohaterów, którzy byli między innymi na planie Movistar+ Jorge Valdano, Gerard López i prezenterka Susana Guasch.

Komentarz Mono Burgosa na temat Lamine’a: „Jeśli mu się nie powiedzie, skończy na światłach”MOVISTAR+

„El Mono” Burgos publicznie przeprosił, wydając oświadczenie, które to potwierdziło Chciałem tylko pochwalić zalety zawodnika Barcelony I, “W żadnym wypadku nie chodziło o jakąkolwiek grupę etniczną czy klasę społeczną„.

Ale Jego przeprosiny nie wystarczyły i Movistar+ zdecydował się zakończyć współpracę z „El Mono” Burgos „zgodnie z wewnętrznym kodeksem postępowania Movistar Plus+, który przewiduje: politykę zerowej tolerancji dla wszelkich zachowań dyskryminacyjnych„.

Dani Mateo broni „El Mono Burgos”

To zwolnienie spowodowało niezliczone reakcje w świecie piłki nożnej, a nawet w świecie telewizji. Jedną z osób, która chciała skomentować sprawę, była prezenterka LaSexty, Dani Mateo.

Gospodarz Zapeando i współpracownik „El Intermedio” stanął po stronie „El Mono” Burgos. Dani Mateo uważa, że eksportero padł ofiarą „nadmiernej korekty”, której doświadcza dzisiejsze społeczeństwo.

„Przykro mi, ale pomimo tego, że jestem fanem Barcelony i fanem Lamine Yamala Muszę udzielić całego wsparcia „Mono” Burgos”, zaczął Dani Mateo w wiadomości w sieci społecznościowej „X”.

Prezenter zwraca uwagę na nadmiar korekcji, jaki panuje dzisiaj: „Myślę, że w tym przypadku widać wyraźnie, o co chodzi straszne skutki nadmiernej korekty, już nie politycznej, ale moralnej„.

Dani Mateo w swojej refleksji poszedł dalej: „Jeśli ktoś widzi rasizm, klasizm lub jakikolwiek inny Ismo w żartach, Chodzi o to, że on chce to zobaczyć i myślę, że to jest prawdziwy problem.„.

Na koniec prezenter LaSexta chciał wesprzeć byłego współpracownika Movistar+: – Uścisk, German.

Pedro Ruiz: „Oszaleliśmy”

Inny charakter telewizyjny Że odszedłem w obronie Germána Burgos wystąpił Pedro Ruiz. Doświadczony prezenter chciał zabrać głos po tym, co wydarzyło się w Movistar+.

„Każdy za swoim przyzwoleniem tak nazywa „Mono” Burgos i nic się nie dzieje. A wczoraj wygłosił komentarz, mniej lub bardziej szczęśliwy, ale lekki, a nawet dziecinny, i Puchar Świata spada”, rozpoczął swoje przesłanie w X.

Ponadto dał jasno do zrozumienia, że ​​dla niego społeczeństwo oszalało: „Wiem, że wpadam w kłopoty, ale czas powiedzieć, że zwariowaliśmy„.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here