(Zdjęcie: Sarah Stier/Getty Images)

Po tym jak zaledwie kilka dni temu Buffalo Bills sprzedał szerokiego skrzydłowego Stefona Diggsa, łatwo jest pomyśleć, że ich okno na rywalizację o mistrzostwo Super Bowl się zamknęło.

Diggs występował w Pro Bowl w każdym z czterech ostatnich sezonów, a jego odejście pozostawiło drużynę bez prawdziwego zagrożenia na boisku.

Jednak ofensywny wślizg Dion Dawkins powiedział w „The Jim Rome Show”, że według niego okno mistrzowskie „jest otwarte na zawsze”.

Problem Buffalo polega na tym, że Gabe Davis, ich drugi skrzydłowy nr 2 w zeszłym sezonie, również odszedł, aby dołączyć do Jacksonville Jaguars i choć sprowadzili Curtisa Samuela i Macka Hollinsa, żaden z nich nie wywołał niepokoju koordynatorów obrony ani obrońców przeciwnika.

Zespół będzie musiał w większym stopniu polegać na rozgrywającym Joshu Allenie, który jest jednym z najlepszych sygnalistów w NFL i prawdopodobnie najlepszym graczem grającym w trybie podwójnego zagrożenia na tej pozycji.

W 2023 roku nie tylko rzucił na 4306 jardów i 29 przyłożeń, ale także dodał 524 jardy i 15 przyłożeń po ziemi.

Jednak zaliczył 18 przechwytów, co plasowało go na drugim miejscu w lidze, za Samem Howellem.

Bills będą także musieli w dużym stopniu polegać na obronie, co zawiodło ich w zeszłym sezonie, częściowo z powodu kontuzji.

Wielu kluczowych graczy po tej stronie futbolu doznało kontuzji w 2023 roku i tej jesieni będą potrzebować dużo dobrego zdrowia.

Konsensus jest taki, że Miami Dolphins i New York Jets są lepsze od Bills, ale wydaje się, że Bills są zdeterminowani, aby udowodnić wszystkim tym ekspertom, że się mylą.

NASTĘPNY:
Bills był gospodarzem znaczącej perspektywy WR podczas wizyty przed draftemZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here