Brzmi to prawie jak film Hallmark. Młody człowiek czuje się rozczarowany i postanawia poszukać prostszego życia.

Ale Ryan Paevey nie trzyma się scenariusza. Zamiast tego ponownie ocenia rzeczy.

„Niestety, ani słowa o [Hallmark] film” – napisał Paevey we wtorek za pośrednictwem X po tym, jak fani zapytali, czy w tym roku weźmie udział w jakichś nowych projektach. „Być może w 2024 roku zrobię sobie przerwę od zdjęć, chyba że projekt będzie realizowany z przyjaciółmi”.

Dodał: „Ostatnie 8 miesięcy życia w tej branży pozostawiło w ustach dość gorzki posmak i potrzebuję trochę czasu z dala od świata pełnego fałszywych przyjaciół i pustych obietnic”.

Paevey powiedział, że jest „zmęczony” powrotem do aktorstwa.

Kiedy fani zareagowali z niepokojem, Paevey zbagatelizował jego uwagi. „Wszystko w porządku” i wyjaśnił, że „świetnie sobie radził” w branży rozrywkowej.

„Lubię proste życie w sklepie, pomaganie młodszemu bratu i częste surfowanie” – napisała Paevey. „Mam za co być wdzięczny. Znajdę sposób, żeby utrzymać się na rynku bez zarabiania pieniędzy… kto wie, może kiedyś powstanie film. Przydałoby się ubezpieczenie, haha.

Paevey ujawnił później, że „z radością nakręciłby kolejny film”, gdyby kierownictwo Hallmark „chciało” go na pokładzie, zauważając, że „chciałby myśleć, że obecne władze” już o tym wiedzą.

„Ale już nie wiem… więc po prostu będę żyć, robić plany i pracować” – napisał na Twitterze. „I cokolwiek się stanie, to się stanie”.

Wcześniej napisał: „Aktorstwo to świetna zabawa, ale aktorstwo to wir odrzucenia, fałszywych przyjaciół, złodziei i kłamców” – powiedział. „Było kilka jasnych punktów, ale głównie ciemność. W pracy jest znacznie mniej pieniędzy, ale za to znacznie więcej spokoju. Pokój jest lepszym rozwiązaniem”.

Paevey odgrywa rolę aktorską, co podkreśla jego rola z 2013 roku, w której wcielił się w Nathana Westa Szpital Ogólny. Grał tę postać przez prawie 300 odcinków, zanim odszedł w 2018 roku.

Jego ostatnia praca z Hallmark miała miejsce w 2023 roku Czwarty dół I Miłość i Pod bożonarodzeniowym niebem.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here