Alternatywa Sword Art Online: Gun Gale Online powraca z sezonem 2, a nowe anime wyznaczyło okno premiery na jesień 2024 r. z nowym zwiastunem i plakatem! The Sztuka miecza w Internecie franczyza pracuje obecnie nad kolejnym dużym filmem, ale podczas gdy fani czekają, na szczęście pojawił się nowy Sztuka miecza w Internecie kontynuacja anime i tak pojawi się w tym roku. Alternatywa Sword Art Online: Gun Gale Online był specjalnym projektem anime typu spin-off, którego akcja rozgrywa się w grze Gun Gale Online, wprowadzonym w drugim sezonie głównego anime i wprowadził zupełnie nową grupę postaci.

Alternatywa Sword Art Online: Gun Gale OnlinePierwszy sezon serialu zakończył się w 2018 roku, a teraz serial okazał się takim sukcesem, że powraca z kolejnym sezonem! Sezon 2 Alternatywa dla Sword Art Online wcześniej zapowiadano, że pojawi się jakiś czas później w tym roku, ale najnowsza aktualizacja Aniplexu podczas Anime Japan 2024 ujawniła, że ​​premiera anime będzie miała miejsce w październiku w ramach harmonogramu anime na jesień 2024. Możesz obejrzeć najnowszy zwiastun w powyższym filmie i najnowszy plakat Alternatywa Sword Art Online: Gun Gale Online poniżej:

Co warto wiedzieć o alternatywie Sword Art Online

Alternatywa Sword Art Online: Gun Gale Online Premiera drugiego sezonu odbędzie się jeszcze w październiku tego roku w ramach harmonogramu anime na jesień 2024 roku. Masayuki Sakoi powróci z pierwszego sezonu, aby reżyserować dla Studio 3Hz, Yosuke Kuroda zajmie się scenariuszami, a Yoshio Kosakai zajmie się projektowaniem postaci. W nowym sezonie powracają członkowie obsady, tacy jak Tomori Kusunoki jako Llenn, Yoko Hikasa jako Pitohui, Chinatsu Akasaki jako Fukaziroh i Kazayuki Okitsu, jak potwierdził M.

Możesz nadrobić zaległości w transmisji strumieniowej pierwszego sezonu anime w Crunchyroll i Hulu, a oni drażnią Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online jako taki: „W świecie broni i stali, jakim jest Gun Gale Online, LLENN jest oddanym , kobieta grająca solo. Ma obsesję na punkcie dwóch rzeczy: ubierania się całkowicie na różowo i doskonalenia swoich umiejętności poprzez konsekwentną grę. Wkrótce odkrywa swoją miłość do polowania na innych graczy (aka PK), dzięki czemu wkrótce będzie znana jako „Różowy Diabeł”. W międzyczasie LLENN poznaje pięknego, ale tajemniczego gracza, Pitohui i od razu się zaprzyjaźniają. Robiąc tak, jak każe jej Pitohui, bierze udział w bitwie grupowej Squad Jam.

Czy jesteś podekscytowany, aby zobaczyć Alternatywa dla Sword Art Online wrócić później tej jesieni? Daj nam znać w komentarzach, co myślisz na ten temat! Możesz nawet skontaktować się ze mną bezpośrednio w sprawie animacji i innych fajnych rzeczy @Valdezology na X (dawniej znany jako Twitter)!Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here