Historycznie rzecz biorąc, pierwsze lub drugie uderzenie nie odgrywało większej roli w wyniku meczu w Ahmadabadzie, ale nowy sezon może przynieść pewne zmiany.

Raport z boiska na stadionie Narendry Modi: 24 marca o składzie, warunkach i nawierzchni nie będzie głośno w całym mieście. W raporcie nie będzie wzmianki o tym, że odbył się mecz pomiędzy Gujarat Titans a Mumbai Indians, ale raczej o starciu zemsty. Porzuciwszy „nową” drużynę na rzecz „starej”, Tytani Shubmana Gilla będą za wszelką cenę chcieli udowodnić, że mają rację swojemu „staremu” kapitanowi Hardikowi Pandyi.

Podczas gdy CSK i RCB toczą ze sobą największą rywalizację w IPL, GT vs MI mogą wkrótce stać się najbardziej zaciętą rywalizacją. Twierdząc, że przeżywa swój najlepszy czas w Ahmadabadzie, Pandya opuścił drużynę, gdy tylko pojawiła się lepsza okazja. Ta „zdrada” może rozpalić ogień w obozie Tytanów i sprawić, że zagrają tak, jakby mieli do załatwienia ważną sprawę.

Raport z boiska na stadionie Narendry Modi: Dew odegra ważną rolę w meczu GT vs MI?

Nawierzchnia na stadionie Narendra Modi tradycyjnie służy pałkarzom i szybkim melonikom. W pierwszej rundzie meloniki często je znajdują pomoc pod światłami i sprawić sporo problemów pałkarzom z nową piłką. Chociaż rosa może odgrywać rolę w drugiej rundzie, nie eliminuje całkowicie meloników z równania.

Zgodnie z ogólnym rekordem, odbijanie jako pierwsze lub drugie nie ma tutaj wpływu na wynik meczu. Wyniki meczów rozkładają się 13-14 na korzyść goniących drużyn, ale w zeszłym roku to się całkowicie zmieniło.

W zeszłym sezonie drużyna uderzająca tutaj jako pierwsza miała bilans zwycięstw/porażek 6-3. W pierwszych trzech meczach wygrywała drużyna goniąca, ale szybko się to zmieniło i w pozostałych sześciu meczach zwyciężyła drużyna uderzająca jako pierwsza. Biorąc pod uwagę równą walkę kija i miski, przyjazne warunki dla zawodników i trudność gonienia, niezależnie od tego, który kapitan zwycięzca losowania prawdopodobnie zdecyduje się na odbijanie jako pierwszy.

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here