Brazylia Po raz pierwszy zagra przeciwko Hiszpanii w Madrycie. Nie jest to jednak debiut brazylijskiej drużyny w stolicy. Stało się to 21 czerwca 1966 roku w Santiago Bernabu i z nim Atlético Madryt z rywalem. Nigdy wcześniej nie grałem w Hiszpanii.

Porozumienie w sprawie tego towarzyskiego spotkania zostało ogłoszone 5 kwietnia po południu w siedzibie Stowarzyszenia Prasowego w Madrycie. W zasadzie rywal Brazylijczyków w Chamartina Miało to być połączenie zawodników z madryckich drużyn, a w przerwie doszło do zmiany sędziego: pierwszą połowę miał Brazylijczyk Armando Marques, a drugą Hiszpan. Juana Gardeazabala, obaj wybrani do Pucharu Świata tego lata.

Ponieważ przybycie Brazylia do Madrytu 18 czerwca było przybycie do Europy drużyny, która w Anglii miała po raz trzeci z rzędu ubiegać się o Puchar Świata. Brazylia Wcześniej rozegrał w swoim kraju kilka meczów, w tym dwa w Marakan tego samego dnia, 8 czerwca: 3:1 z Peru i 2:1 z Polską.

Ostatecznie zdecydowano, że rywalem Brazylijczyków będzie Atlético Madrytnowy mistrz ligi. Adrina Escudero, trener biało-czerwonych, chętnie przyjął wyzwanie: „Co mistrz świata znajdzie w Madrycie? No cóż, mistrzowską drużynę, w której będzie brakować czterech zawodników”. Ponieważ Glara, Ufarte, Adelardo i Rivilla Przed mundialem koncentrowali się na meczu z Hiszpanią.

Wyjątkowe wiadomości

Przybycie Brazylii do Madryt To było niezłe wydarzenie. Wszystko kręciło się wokół Pela. Wokół Król Stało się i wszystko zostało powiedziane, sportowe czy nie. Brazylijscy dziennikarze powiedzieli, że ich związek z Amarildo Było nerwowo z powodu zazdrości na boisku. Candido Siqueria, lider Partia Liberalna Brazylijczyk oskarżył Pela o bycie ważną postacią w ruchu wywrotowym, który zaatakował instytucje Republiki Federalnej Niemiec państwo. Prezenter telewizyjny Wełna drzewna zaoferował 1900 dolarów temu, kto zdoła wyciągnąć Pel z więzienia w Seleao Terespoliswsadź go do samochodu i zabierz do studia na rozmowę kwalifikacyjną.

Przyjeżdża Brazylia Barajas w samolocie pod dowództwem dowódcy Burgerczyli ten sam, który zabrał ich do Puchary Świata w Szwecji i Chile, gdzie zdobył pierwsze dwie z pięciu gwiazdek. Podobnie jak przy tych dwóch okazjach, dowódca obiecał zapuścić brodę od chwili opuszczenia kraju do porażki Brazylii w Pucharze Świata.

Kon João Havelangeówczesny prezes CBFz przodu delegacja brazylijska została przyjęta na lotnisku przez ambasadora Brazylii w Hiszpanii i prezydenta Atlético de Madrid, Vicente Caldern.

Dentysta, Chicote…

Odkąd Brazylijczycy postawili stopę na hiszpańskiej ziemi, pogrążyli się w gorączkowym działaniu. Krzyk „Brazylia, tri”nawiązując do możliwości zdobycia Pucharu Świata po raz trzeci, zagrzmiało na lotnisku.

Z Brazylia Chciałeś wiedzieć wszystko i ze wszystkimi rozmawiać. Uderzające było to, że na wyprawie był dentysta, dr Mario Trigo. „W porównaniu do dużej liczby rodaków zęby zawodników są bardzo dobre BrazyliaNiestety, istnieje wiele chorób zębów. Winne są brak wapnia, złe lub złe odżywianie oraz strach przed dentystą” – wyjaśnił MARCA.

Oprócz szkoleń w Madryt Sportowe Miastobrazylijscy gracze mieli bardzo napięty harmonogram. Zaplanowano wizytę Bicz i jego bar na Gran Vía, ale zastąpiono je winem zorganizowanym przez popularnego barmana po przyjęciu zorganizowanym w Stowarzyszeniu Prasowym.

film, rolka honorowa

Pełna pojemność. Na trybunach zgromadziło się ponad 100 000 osób Chamartina. The CBF Odmówił tego, co zostało uzgodnione przez dwóch sędziów. Tylko markiz miałby dowodzić.

Brazylijski sędzia wrócił do domu i miał coś wspólnego ze zwycięstwem swojej drużyny 3:5 nad biało-czerwonymi. Bramka ze spalonego, rzut karny, którego nie było i wydalenie Martneza Jayo były skargi sportowe.

Nikt nie narzekał na sposób gry w piłkę nożną. Dla. Antonio Walencjafelietonista MARCA, pominął zasady punktacji od zera do trzech i dalej Dla Postawił swój stopień: certyfikat honorowy. Trzy gole i jego nazwisko w piątce Brazylia Potwierdzili rejestrację. Potem w Anglii trojaczka nie przyszła.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here