RCB i PBKS mierzyły się ze sobą w 31 meczach w IPL. Z tych 31 meczów Bangalore wygrało 14, podczas gdy Pendżab zwyciężył 17

Podbudowany świetnym zwycięstwem nad Delhi Capitals kapitan Punjab Kings, Shikhar Dhawan, będzie starał się utrzymać dynamikę podczas przygotowań do drugiego meczu. Mecz RCB vs PBKS rozgrywany jest na kultowym stadionie M Chinnaswamy.

Pomimo przegranej z kapitanem RCB Fafem du Plessisem, kapitan Punjab Kings Shikhar Dhawan wyglądał pewnie, gdy dążył do zdobycia najwyższego miejsca w punktacji IPL 2024.

„Chcielibyśmy pierwsi zagrać w kręgle, ale nie możemy się też doczekać pierwszego odbijania. Oczywiście zrobiliśmy to, co trzeba w pierwszym meczu i wygraliśmy. Chodzi o robienie właściwych rzeczy i stawanie się lepszym z dnia na dzień, a co najważniejsze, o dyscyplinę. powiedział Dhawan przed meczem.

Skład drużyny Punjab Kings bez zmian w meczu RCB vs PBKS:

Królowie Pendżabu: Shikhar Dhawan (kapitan), Johnny Bairstow, Prabhsmran Singh, Sam Curran, Jitesh Sharma (tydzień), Liam Livingstone, Shashank Singh, Harpreet Brar, Harshal Patel, Kagiso Rabada, Rahul Chahar.

Subskrypcje: Arshdeep Singh, Rilee Rossouw, Tanay Thyagarajan, Harpreet Bhatia, Vidwath Kaverappa

Wybór redaktora

Wynik na żywo RCB vs PBKS: Siraj usuwa Bairstow, RCB ma dobry start


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here