Aplikacje pakietu Office firmy Microsoft są niezbędne dla wielu osób, niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich w pracy, czy w szkole. Niestety, dostęp do aplikacji pakietu Office zwykle wiąże się z płaceniem miesięcznej subskrypcji Microsoft 365 lub zakupem licencji bezpośrednio od firmy Microsoft po znacznych kosztach. Jeśli jednak nie potrzebujesz absolutnie najnowszej wersji oprogramowania, możesz zdobyć pakiet Microsoft Office bez niego za znacznie niższą cenę. StackSocial obniżył cenę pakietu Microsoft Office Professional 2021 do zaledwie 45 dolarów od ponad 200 dolarów. Oferta ta zakończy się dzisiaj, 25 marca, dlatego zalecamy dokonanie zakupu wcześniej niż później.

Należy również zauważyć, że ta oferta dotyczy wersji dla systemu Windows, więc ci, którzy mieszkają w świecie Apple, będą musieli szukać gdzie indziej. Jeśli ta oferta jest nadal droższa niż to, co chcesz zapłacić, zawsze możesz zamiast tego pobrać wersję Office Pro Plus 2019.

Oferta StackSocial to świetna okazja w porównaniu z ofertą online Pakiet subskrypcji Microsoft 365, która zaczyna się od 7 dolarów miesięcznie lub 70 dolarów rocznie dla osób fizycznych. Dostępna jest także bezpłatna wersja online pakietu Microsoft Office, z której można również korzystać, ale nie jest ona tak kompletna pod względem funkcji. (Odrębnie – i w szczególności – użytkownicy Apple powinni wiedzieć, że Outlook jest teraz bezpłatna aplikacja dla komputerów Mac.)

Tak dobra umowa wiąże się z pewnymi zastrzeżeniami. Po pierwsze, podany kod może zostać użyty jednorazowo dla: pojedynczy komputer, więc nie będziesz mógł zainstalować go na wielu komputerach w domu, a jeśli Twój obecny komputer ulegnie awarii, możesz napotkać przeszkodę podczas próby jego przeniesienia. Podobnie rezygnujesz z innych korzyści, jakie otrzymasz jako subskrybent usługi 365. Nie otrzymasz żadnej przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive ani nowych, fantazyjnych funkcji sztucznej inteligencji opartych na chmurze, takich jak Drugi pilot Microsoftu. Chociaż aplikacje powinny działać tak długo, jak działa Twój komputer, Microsoft zapewnia wsparcie dla tej wersji pakietu Office kończy się 13 października 2026 r.

Wracając do ostatniego punktu: chociaż jest ona wymieniona jako „licencja dożywotnia” – to znaczy przez cały okres istnienia komputera, na którym ją zainstalowano – warto zauważyć, że zawsze istnieje ryzyko, że Microsoft wypowie licencję. Wersje umowy StackSocial obowiązują od ponad roku; na przykład ten, który kupiliśmy na początku 2022 roku, nadal działa dobrze.

Więcej ofert zakupów w CNETZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here