Sai Kishore znalazł się w centrum uwagi podczas meczu, o którym było głośno ze względu na jego grę w kręgle kliniczne. Kishore oddał tylko 24 runy w swoich 4 overach i zdobył kluczową furtkę Rohita Sharmy.

Pośród wszystkich rozmów na temat Hardika Pandyi i Shubmana Gilla w meczu Gujarat Titans vs Mumbai Indians w IPL 2024, leworęczny spinner z Tamil Nadu, Ravisrinivasan Sai Kishore, zwrócił na siebie uwagę swoją wspaniałą grą w kręgle, która zapewniła drużynie Gujarat Titans impet w kluczowym momencie meczu. Kishore, który przejął furtkę Rohita Sharmy i oddał tylko 24 runy w 4 overach, po meczu rozmawiał z prasą na temat różnych wskazówek, w tym planu GT, tego, jak wyjątkowe było zdobycie furtki Rohita i znaczenia posiadania wielu liderów w drużynie. ekipa.

O swoich planach na kręgle

Próbowałem po prostu wejść do furtki i zmienić tempo. Czuliśmy, że brakuje nam 10 runów, ale ten zespół kieruje się zasadą, że kładziemy duży nacisk na rywalizację. Niezależnie od tego, czy wygrywamy, czy przegrywamy, jesteśmy naprawdę dumni ze sposobu, w jaki gramy,” powiedział Kishore zapytany o swoje plany związane z kręgielnią.

„Myślę, że zakończyliśmy wyścig bardzo dobrze i takie przemówienie wygłosił także Ashish Nehra. W kulturze, którą zbudował przez ostatnie dwa lata, ludzie skupiają się po prostu na rywalizacji w grze,” on dodał.

Dziękuję za bramkę Rohita Sharmy

Sai Kishore przejął furtkę Rohita Sharmy w momencie, gdy były kapitan MI uciekał z grą. Kishore uwięził indyjskiego kapitana tuż przed furtką i przywrócił GT do gry. Zapytany, czy była to specjalna furtka, Kishore odpowiedział: „Oczywiście jest zwycięzcą meczu. Pozyskać takiego zawodnika na tym etapie gry, jestem bardzo wdzięczny.”

Myślimy jak mistrzowie: Kishore

Sai Kishore podkreślił również zaletę posiadania wielu liderów na czele, twierdząc, że pomaga to zespołowi myśleć jak mistrzowie.

Wielu liderów w grupie zawsze pomaga. Zaletą posiadania wielu liderów w grupie jest to, że ludzie zawsze potrafią myśleć jak mistrzowie. To właśnie dzieje się w tym zespole. David Miller jest kapitanem Republiki Południowej Afryki, Rashid Khan dowodzi Afganistanem, Kane jest kapitanem Nowej Zelandii– powiedział Kishore.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Wkład Shubmana był fantastyczny

Kishore pochwalił także Shubmana Gilla, który swój pierwszy mecz rozegrał jako kapitan drużyny IPL. „Shubman również bardzo dobrze prowadził zespół. Nie wyglądało na to, że prowadził po raz pierwszy. Nawet dla mnie, jako spinnera, uwagi, które przekazał, były fantastyczne,” powiedział.

Wybór redaktora

DRS, 25 marca, IPL 2024: Sanju Samson wybija KL Rahul, Hardik Pandya zostaje „bezdomny”


Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here