Xabi jest głównym celem obu piłkarskich gigantów, jeśli chodzi o zostanie ich menadżerem latem.

Oczekuje się, że główny trener Bayeru Leverkusen, Xabi Alonso, wybierze Bayern Monachium, jeśli ten zdecyduje się opuścić swój obecny zespół po zakończeniu sezonu.

Xabi ma za sobą fenomenalną kampanię, a jego zespół może triumfować w Bundeslidze, Pucharze DFB i Lidze Europy. Spotkało się to z ogromnym zainteresowaniem najlepszych klubów świata, które przed sezonem 2024/25 szukają nowego trenera.

Głównymi kandydatami na Hiszpana są FCB i The Reds, obie drużyny, które w trakcie jego piłkarskiej kariery były byłymi drużynami Alonso, ale Sky Germany poinformowało, że Xabi woli dołączyć do innej niemieckiej drużyny, niż przejmować drużynę z Anfield.

Choć nadal nie jest jasne, czy Hiszpan opuści Leverkusen po zakończeniu sezonu, krążą plotki, że wolałby kontynuować karierę menadżerską w Bawarii niż w Liverpoolu, jeśli zdecyduje się na kolejny krok i zmianę drużyny latem.

Ma kontrakt z Bayerem do 2026 roku, ale nikt nie będzie miał pretensji do Hiszpana, jeśli odejdzie po zakończeniu sezonu.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here