KKR vs SRH: Najważniejszym momentem rzezi Heinricha Klaasena było to, że trafił osiem szóstek i nie miał żadnych ograniczeń w swoich rundach.

Kiedy IPL 2024 dobiega końca, na pewno w pamięci zapadnie nam 63 z 29 piłek Heinricha Klaasena. Południowoafrykański zawodnik prawie doprowadził SRH do nieprawdopodobnego zwycięstwa, goniąc za ogromnym celem wynoszącym 209 runów, w sobotnim meczu z KKR. Trafiając tylko osiem szóstek, Klaasen był po prostu nie do zatrzymania od samego początku, gdy jego zespół miał trudności z grą.

IPL

Potrzebując prawie 90 punktów z pięciu ostatnich overów, Klaasen nie tracił nadziei i dobrze współpracował z Shahbazem Ahmedem, który również odegrał swoją rolę, trafiając 16 z pięciu piłek i trafiając także kilka szóstek.

Najdroższy Starc zabrany do sprzątaczek

W przedostatniej partii meczu Klaasen uderzył Mitchella Starca trzema szóstkami, co zmieniło cały obraz meczu, ponieważ ostatecznie w tych sześciu piłkach padło 26 runów. Dzięki temu wysiłkowi SRH był kusząco blisko mety, ale jego zwolnienie w ostatniej akcji oznaczało, że zespołowi zabrakło tylko czterech runów.

Wybór redaktora

Finał IPL 2024, który odbędzie się w Chepauk w Ahmedabadzie, będzie zawierał pozostałe nokauty


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here