Wylosowano zwycięskie liczby do sobotniego jackpota o wartości 750 milionów dolarów w Powerball. Są to liczby 6, 23, 25, 34, 51 i Powerball wynoszący 3.

Nie ogłoszono od razu, czy sprzedano jakiekolwiek zwycięskie bilety na jackpot.

Od Nowego Roku nie wyłoniono zwycięzcy nagrody głównej, a sobotnie losowanie odbyło się 35. od tego dnia.

W sobotę Mega Millions podała, że ​​pojedynczy zwycięzca miałby do wyboru jednorazową wypłatę w wysokości około 360,8 miliona dolarów przed opodatkowaniem lub opcję renty w wysokości 750 milionów dolarów.

Opcja renty składa się z 30 rocznych płatności, które zwiększają się o 5% każdego roku. Według strony internetowej USAMega zajmującej się analizą loterii, płatności te wyniosłyby średnio około 25 milionów dolarów rocznie przed opodatkowaniem.

Szansa na wygranie jackpota Powerball wynosi 1 do 292,2 miliona.

Stany Zjednoczone po raz kolejny znalazły się w szponach loteryjnej gorączki, ponieważ jackpot Mega Millions osiągnął szacunkową kwotę 1,1 miliarda dolarów, piąty co do wielkości w historii gry, po tym jak w sobotnim losowaniu nie było zwycięzców. Od 8 grudnia nikt nie wygrał jackpota Mega Millions, a kolejne losowanie odbędzie się we wtorek wieczorem.

The częstotliwość dużych jackpotów w ostatnich latach wzrosła zarówno w przypadku Powerball, jak i Mega Millions, ponieważ w obu grach podwoiła się cena biletów i obniżyła kursy.

Ostatni sierpień, sprzedano jeden zwycięski los w Neptune na Florydzie o jackpot o wartości 1,6 miliarda dolarów, największy w historii Mega Millions i trzeci co do wielkości w historii loterii.

W lutym 2023 r. zwycięski los sprzedany w pobliżu Los Angeles zapewnił wygraną w Powerball o wartości 2,04 miliarda dolarów. największy w historii loterii.

Bilety na Powerball kosztują 2 dolary za sztukę i są sprzedawane w 45 stanach, Dystrykcie Kolumbii, Portoryko i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Losowania Powerball odbywają się w każdy poniedziałek, środę i sobotę o godzinie 23:00 czasu wschodniego.

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here