Oczekuje się, że Razzaq odegra kluczową rolę w trenowaniu i rozwijaniu młodych pakistańskich graczy w krykieta, a także w wyborze zawodników.

Oczekuje się, że były wszechstronny pakistański Abdul Razzaq odegra dużą rolę w nowym składzie Pakistan Cricket Board (PCB). Różne serwisy informacyjne w Pakistanie donoszą, że Razzaq będzie członkiem komisji selekcyjnej. Na czele komitetu stoi były melonik tempa Wahab Riaz. Razzaq został poproszony o przejęcie tej kluczowej roli po zainicjowaniu dyskusji przez Riaza.

Razzaq zgodził się przekazać komisji selekcyjnej swoją wiedzę i doświadczenie po spotkaniu z przewodniczącym PCB Mohsinem Naqvim. Działanie to wskazuje na jego zaangażowanie w rozwój krykieta w Pakistanie.

Razzaq nawiązał także kontakt z dyrektorem operacyjnym Salmanem Naseerem. 44-latek wykazał chęć objęcia stanowisk kierowniczych w komisji. Oczekuje się, że Razzaq odegra kluczową rolę w trenowaniu i rozwijaniu młodych pakistańskich graczy w krykieta, a także w wyborze zawodników.

Po wyjątkowej karierze gracza, która obejmowała 46 testów, 265 ODI i 32 T20I, Razzaq ma kwalifikacje do dostarczania bezcennych spostrzeżeń. W swojej karierze zgromadził ponad 7400 runów w różnych formatach i zdobył 389 bramek.

Najnowsze wiadomości na temat krykieta

Włączenie Razzaqa do struktury PCB jest godnym uwagi osiągnięciem, które pokazuje zaangażowanie zarządu w wykorzystywanie wiedzy byłych zawodników do ulepszania pakistańskiego krykieta.

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here