Caja Rural Seguros-RGA ma na swoim koncie cztery zwycięstwa w Portugalii. Trzy w Alentejo (Silva, Babor i wczoraj Prades), plus ten uzyskany wcześniej w Classica da Arrabida. „Nie wiem, czy to kwestia passy, ​​czy ciągłości. Od zeszłorocznego zespołu do obecnego doszło do zmian. W 2023 roku mieliśmy kilka problemów zdrowotnych z zawodnikami” – mówi reżyser MARCA. Josemi Fernndez.

I dodaje: „W tym roku w ogóle nas szanują. Zmieniliśmy pewne rzeczy, na przykład utrzymaliśmy koncentrację w grudniu i dzięki temu rozpoczęliśmy spokojniej.. „Przygotowaliśmy się na przyswojenie bólu wynikającego z nieobecności w LaVuelta i możliwość osiągania wyników w innych miejscach”.

Patrząc w przyszłość

„Szef” banków potwierdza, że ​​obecnie jest „więcej doświadczenia” niż w zeszłym roku i że młodzi ludzie, którzy zdecydowali się na ten krok, „bardzo szybko się zaaklimatyzowali”. Zaufanie do bazy i stawianie na nich, zmiana w przygotowaniu, poprawa koncentracji i fakt „stworzenia na rok grupy performance wokół kolarzy” (po odejściu Miguela Gorriza do Movistar) Wydają się być podstawowymi tematami przebudzenia drużyny z Nawarry.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here