Wielka Brytania atakuje Hiszpanię

Wielka Brytania jest niewdzięcznym terytorium dla hiszpańskiej drużyny. Nieco mniej niż rok temu, 28 marca 2023 rHiszpania przegrana w Glasgow 2:0. Porażka sprawiła, że ​​mając zaledwie dwa mecze na prowadzeniu, ziemia zatrzęsła się pod nogami Luisa de la Fuente. W piątek w Londynie hiszpańska drużyna po raz kolejny poczuła smak porażki.

Na tej drodze, pomiędzy nokautem w stolicy Szkocji a tym, który doznał w Anglii z Kolumbią, Hiszpania wygrała Ligę Narodów i certyfikowany Twoja przepustka na Euro z oknem pełnym oczekiwań, pomimo niepowodzenia, jakie nastąpiło po porażce na Hampden Park.

Hiszpania 0-1 Kolumbia: podsumowanie i gole | Przyjazny

To, co wycierwano przeciwko Kolumbii, nie ma takiego znaczenia, jak to, co wycierwano przeciwko odważnym Szkotom, ale to prawda budzi wątpliwości ze względu na grę obserwowaną w poszczególnych fazach meczu. Było to spotkanie z wieloma niuansami, w którym De la Fuente zastrzegł sobie kluczowe dla jego koncepcji gry fragmenty: Unai Simón, Carvajal, Dani Olmo i Rodri.

Nie oznacza to, że Hiszpania dzisiejszego piątku nie może w niczym przypominać tej, jakiej pragnie De la Fuente na Euro. To była szansa dla niektórych graczy, którzy przepuścili ją bez echa znaleźć się na europejskiej liście. Na prawym skrzydle Pedro Porro y Pabla Sarabii Ledwo zbliżyli się do tego, czego można było się spodziewać. Następnie, Lex Braciainny, który mógł poprosić o przejście, również nie zapewnił oczekiwanej energii.

mówiący po hiszpańsku

Londyn pozostanie dla Kolumbii miastem, w którym ostatecznie udało się jej pokonać Hiszpanię. Po dwóch remisach (1:1 w 1981 r. i 2:2 w 2017 r.) i jednej porażce (2:1 w 2011 r.) zespół kawowy staje się trzecią hiszpańskojęzyczną drużyną zdolną pokonać Hiszpanię. Osiągnęli to już wcześniej Argentyna i Chile.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here