Nani w drużynie żeńskiej, ani w drużynie męskiej. Z porażką Aleksander Dawidowicz przeciwko Casperowi Ruudowi w trzeciej rundzie Hiszpania ma tylko jedną opcję, aby spróbować podnieść tytuł na Masters 1000 w Miami. Jedynym tenisistą, który pozostał w losowaniu, jest Carlos Alcaraz czekając na konfrontację z Francuzami Gaëla Monfilsa przeciwko któremu już wie, co to znaczy grać na twardym korcie, odkąd zrobił to w Indian Wells w 2022 roku.

Oto kursy na mecz Interwetten del Alcaraz – Monfils:

  • Carlosa Alcaraza 1.10
  • Gaëla Monfilsa 6,75

Jego droga do finału wiedzie przez Monfils

Gdy Carlos Alcaraz miał rok, Gaël Monfils rozpoczął karierę zawodową jako tenisista. Zadebiutował w 2004 roku, a dwadzieścia lat później w trzeciej rundzie będzie musiał zmierzyć się z Carlosem Alcarazem, który już wie, co to znaczy grać i wygrywać na korcie centralnym Crandon Park. Mecz, w którym Francuz będzie musiał uważać na siłę Murcjana i jego tempo gry, które zwykle jest bardziej zdecydowane. Być może dlatego łączna liczba meczów rozegranych w ciągu ostatnich 52 tygodni jest niższa w przypadku tenisisty z Murcji.

Oto kursy Interwetten na całkowity mecz Carlosa Alcaraza:

  • Więcej niż 12,5 1,95
  • Mniej niż 12,5 1,75

Od tego momentu droga nie wydaje się łatwa, bo od 1/8 finału zacznie się komplikować: Lorenzo Musettiego czy Bena Sheltona, Gregor Dimitrov czy Hubert Hurkacz w ćwierćfinale i możliwym starciu z Aleksander Zverev w półfinale. To mogą być rywale Carlitosa, którzy mogliby stoczyć finał z A Jannicka Sinnera którzy będą chcieli zemścić się za porażkę w półfinale Indian Wells zaledwie dziesięć dni temu. Ścieżka, która zaczyna się oczyszczać po meczu z Gaëlem Monfilsem.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here