ORLANDO, Floryda — Chicago Bears dokładają wszelkich starań w sprawie rozgrywającego USC Caleba Williamsa przed draftem do NFL, a dyrektor generalny Ryan Poles powiedział w poniedziałek rano na spotkaniach właścicieli, że „odbiór jest dobry”.

To może być niedopowiedzenie.

„Kiedy rozmawiasz z jego kolegami z drużyny, okazuje się, że go nie lubią, oni go kochają” – powiedział Poles. „Jego przywództwo i to, jak jednoczy ludzi. Jego przywództwo jest celowe. To samo dotyczy personelu.

„Trudno mi znaleźć osobę, która go nie lubi, a nawet nie kocha”.

Polak powiedział, że ci sami ludzie wierzą, że Williams „może osiągnąć najwyższe limity”.

The Bears będą gościć Williamsa w Halas Hall w pierwszym tygodniu kwietnia. Zespół przejdzie jego ocenę medyczną po tym, jak Williams odmówił poddania się badaniom lekarskim w NFL Scouting Combine.

Polacy rozmawiali także o wymianie rozgrywającego Justina Fieldsa z Pittsburgh Steelers przez Bears. Dyrektor generalny powiedział, że on i trener Matt Eberflus spotkali się w domu Eberflusa i zadzwonili do Fieldsa. To była „jedna z trudniejszych rzeczy, jakie musieliśmy zrobić, ale pomyślałem, że konieczne jest, abyśmy obrali właściwy kierunek” – powiedział.

Polacy powiedzieli, że koszulka Fieldsa wisi w pokoju jego syna i „pokazuje, jak trudne są te ruchy”. Mimo to uważał, że było to „najlepsze” posunięcie dla organizacji.

Podobnie jak wymiana na weterana skrzydłowego Keenana Allena.

„Nie sądzę, że istnieje w lidze lepszy odbierający, który byłby lepszy dla młodego rozgrywającego pod względem rozumienia NFL, wyczucia czasu, przestrzeni i czytania obrony” – powiedział Poles.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Brandon Sloter / Image Of Sport / Getty Images)Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here