Były selekcjoner Indii Krishnamachari Srikkanth zwraca uwagę, że biegi Virata Kohli między bramkami zapewniły RCB dodatkowe runy potrzebne do zwycięstwa

Były selekcjoner Indii Krishnamachari Srikkanth jest wniebowzięty po znakomitych rundach Virata Kohli przeciwko PBKS. Mistrz odbijania cofnął wskazówki zegara, uderzając w 77 runach, przygotowując drużynę RCB do zwycięstwa. Srikkanth jest pod wrażeniem umiejętności Virata w bieganiu między bramkami w tym wieku.

IPL

„Virat jest królem królów Kohli”

W przemówieniu na swoim kanale YouTube Srikkanth zauważa, że ​​PBKS popełnił poważny błąd, spuszczając Virata Kohli na zero w drugiej dostawie. Chwali Kohliego bieganie między bramkami i umiejętność zamiany jedynek na dwójki i dwójek na trójki.

Sposób, w jaki Virat (Kohli) odnajduje swój rytm i oddaje autentyczne strzały krykieta, nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Aby spróbować zmienić długość melonika, wychodzi on z zagięcia. Następnie gra różnymi uderzeniami. Spójrzcie, jak biegnie między bramkami, to także w tym wieku. Zamienia jedynki na dwójki i dwójki na trójki. Zespół zyskał dzięki temu około 15-20 runów, co ostatecznie okazało się dla nich bardzo przydatne. Czapki z głów przed Viratem Kohli. Dlaczego nie chcesz nazywać siebie Królem? Jesteś Królem Królów, Viratem Kohli– powiedział Srikkanth.


Najnowsze wiadomości IPL

RCB bardzo potrzebowało zwycięstwa po porażce w pierwszym meczu z CSK. Kohli, któremu powierzono zadanie ścigania 176, wziął to na swoje ramiona, aby nieść drużynę. To jego wspaniałe uderzenie pomogło jego drużynie odnieść emocjonujące zwycięstwo.

Wybór redaktora

DRS, 26 marca: Virat Kohli zdobywa punkty, a wszystko inne schodzi na dalszy plan w IPL


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here