Vinicius, Lamine Yamal, Rodrygo i Nico Williams jednoczą się przeciwko rasizmowi

LBrazylijczycy Vincius Junior i Rodrygo Goes razem z Hiszpanami Lamine Yamal i Nico Williamszorganizował walkę z rasizmem w przededniu spotkania hiszpańsko-brazylijskiego, z wspólne zdjęcie na trawniku Santiago Bernabu z koszulkami swoich drużyn.

„Jedna skóra” to motto, pod którym odbywa się przyjacielska impreza która jednoczy Brazylię i Hiszpanię w walce z rasizmem. Cztery z jego gwiazd, Brazylijczycy „Vini” i Rodrygo, a także Hiszpanie Yamal i Nico Williams, pozowały do ​​zdjęć obraz, który obiega świat.

Na scenie, na której we wtorek odbędzie się mecz Hiszpanii z Brazylią, Santiago Bernabu, dom Vinciusa i Rodrygoczterech piłkarzy pozowało na trawie do zdjęcia w celu zacieśnienia więzi niezależnie od pochodzenia i koloru skóry.

W wspaniała atmosfera szacunku i koleżeństwa wśród zawodników Realu Madryt, Barcelony i Athletic Clubuktórzy zmierzą się z reprezentacjami Brazylii i Hiszpanii, zaparkowali sportową rywalizację na kilka minut współudziału odzwierciedla się ścisła współpraca Federacji Hiszpanie i Brazylijczycy wystosują przesłanie przeciwko rasizmowi w piłce nożnej.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here