Flagowy podcast o baseballu firmy Athletic powraca na kolejny sezon z nowym wyglądem i nową nazwą. Przedstawiamy Windup! Przyjdź po logo robota nakręcanego, zostań na pogawędkę o baseballu. Podcast ma taką samą nazwę jak biuletyn MLB The Athletic i będzie zawierał wszystkie wspaniałe treści o baseballu, do których przywykłeś, teraz wyselekcjonowane i uproszczone, aby umożliwić słuchaczom przeglądanie ich przez cały tydzień.

W „The Windup” zaprezentują się najlepsi pisarze The Athletic z branżowego newsroomu i, jak zawsze, nigdy nie będziemy traktowali siebie zbyt poważnie. Oto kolejność odbijania na rok 2024:

Poniedziałek: Jayson Stark i Doug Glanville otwierają bramy szóstego sezonu Starkville. Nigdy nie wiadomo, kto będzie odwiedzał nas z tygodnia na tydzień, ale zawsze będzie to wnikliwe i zabawne wydarzenie. Od Theo Epsteina, przez Joeya Votto, aż po Dusty’ego Bakera – największe nazwiska tego sportu będą odwiedzać nas przez cały sezon. Dodaj do tego wyjątkowe spojrzenie na ten sport według Strange But True i oczywiście ciekawostki dla słuchaczy, a masz występ, którego nie możesz przegapić.

Środa: Wzywamy wszystkich Okrągłego Stołu… Grant Brisbee i Andy McCullough powracają, co tydzień skupiając się na najważniejszych tematach stojących przed sportem na boisku i poza nim. Nie zabraknie także Marca Cariga oraz szerszego grona autorów, takich jak Tim Britton, Katie Woo i Fabian Ardaya. Będą debatować nad najważniejszymi historiami baseballu, nie oddalając się zbytnio od drużyn Kansas City Royals z 2015 r. i San Francisco Giants z lat 2010–2014. Dzwonić!

Piątek: W każdy piątek Stephen Nesbitt będzie gospodarzem zupełnie nowego programu, który przygotuje Cię na weekend. W programie omówione zostaną rankingi, poziomy, pytania dotyczące poczty i nie tylko. Do Stephena dołączą przyjaciele z redakcji The Athletic i spoza niej. Przedstawią słuchaczom dziwaczne spojrzenie na narodową rozrywkę, nie traktując siebie zbyt poważnie.

Koniecznie zasubskrybuj Podcasty Apple, Spotify i bez reklam Sportowiec aplikacja lub gdziekolwiek słuchasz podcastów. Upewnij się, że zapisałeś się, aby otrzymywać biuletyn The Windup bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Levi Weaver i Ken Rosenthal dostarczają codzienny biuletyn MLB The Athletic.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here