Z Irlandią jako rywal, Arthura Vermeerena Znów ukończyłem pełny mecz. Zaledwie 19-letni chłopak z Atlético rozegrał swój trzeci mecz w belgijskiej drużynie seniorów, drugi mecz towarzyski, gdyż wejście do elity umożliwiło mu skok do kadry narodowej.

Zrobił to w trudnym dla medium momencie, jakim w atlantycki Nie cieszy się żadną sławą, odkąd przybył w styczniu za 25 milionów euro (wliczając premie). Mocny zakład biało-czerwonych, którzy myślą o przyszłości, ale który nie został jeszcze przełożony na teraźniejszość, gdzie sztab trenerski czerwono-białych uważa, że ​​nadal musi się rozwijać fizycznie.

Dlatego rozegrał zaledwie trzy mecze (w jednym 45 minut, w dwóch pozostałych 20), a pod wodzą trenera stale się poprawia. Simeone przyzwyczajeni do tego, że tego typu piłkarze się rozwijają. W każdym razie jest to pierwszy pełny mecz Vermeera od 23 stycznia, kiedy rozegrał 90 minut przeciwko Charleroi w swoim ostatnim pojedynku z Antwerpią przed przejściem do LaLigi.

Vermeeren odkrywa swojego idola z dzieciństwa: jego ostatni uśmiech mówi wszystko

Jeśli twierdzisz

Korzystając z przerwy międzynarodowej, media w swoim kraju wypowiedziały się: „Ponieważ nie gram często, Przed treningiem staram się wykonywać jak najwięcej ćwiczeń siłowych. Więc za każdym razem, gdy pojawia się nowa szansa, wykorzystuję ją” – poślizgnął się. „Wiedziałem, że nie będzie to łatwe, ponieważ nadal nie mówię po hiszpańsku, ale na początku w ogóle nic nie rozumiałem, “

Młody pomocnik rozpoznaje skok: „Przejście z Antwerpii do Atlético to nie lada wyczyn. Wiem, że muszę uzbroić się w cierpliwość. Niezależnie od tego, czy będzie to tydzień, miesiąc, czy dwa miesiące oczekiwania, wszystko będzie zależeć od trenera. Oczywiście nie jest dobrze nie grać, ale w międzyczasie staram się przygotować jak najlepiej.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here