mil Studenci Movistaru zszedł do piąte miejsce w LEB Gold Po przegrać pięć z ostatnich sześciu meczów.

Zespół uczelni doznał m.in ciężka porażka 71-92 podczas wizyty w klubie koszykarskim Ourensepozostawiając równowagę w 18 zwycięstw i 8 porażek.

Porażka z Pałacem Sportowym Paco Paz to porażka drugi z rzędu (poprzedniego dnia przegrali w Alicante) i piąty w sześciu meczach po pokonaniu Fuenlabrady i przegranej z Leymą Coruñą, Longevidą San Pablo Burgos i ICG Força Lleida.

Obecnie LEB Oro prowadzi Leyma Coruña z 20 zwycięstwami i 6 porażkami, za nią plasują się Grupo Ureta Tizona Burgos (19-7), San Pablo Burgos (19-7), Lleida (18-8), Estudiantes (18-8). i Guuk Gipuzkoa Basket (18-8).

Kontuzje kluczowych zawodników i „Carreragate” utrudniają sezon Estu

Movistar Estudiantes w reżyserii Pedro Rivero Po spektakularnej kampanii promocyjnej w Palencii widział, jak jego sezon został utrudniony przez drużynę Palencii poważne kontuzje strzelców Francisa Alonso (13,3 punktu) i Johnny’ego Dee (10,7 punktu).

Na miejsce Francisa Alonso przybyli Johnny Dee Guillem Ferrando (kosz Walencji), Branden Frazier (Real Betis) y Nikola Rakocevic (Real Betis).

Ostatnio Movistar Estudiantes i Michael Carrera, ich gwiazda sezonu, postanowił rozdzielić swoje ścieżki. Wenezuelski napastnik, który w trzeciej kwarcie meczu brał udział w konfrontacji z Pedro Rivero, którą szkolna drużyna przegrała w Alicante, notował średnio 15,5 punktów i 6,8 zbiórek jako uczeń.

Niski udział statystyczny transferów z rodowodem ACB, takimi jak Yannicka Nzosa (4,2 punktu i 2,9 zbiórek), Sergio Rodrigueza (3,6 punktu i 1,8 zbiórki) lub Carlosa Suareza (4 punkty i 2,3 zbiórki).Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here