Popularna piosenkarka, Dawid przyznaje, że znaczenie nigeryjskie artyści którymi się cieszą, zostało poświęcone przez ich poprzedników, gdy rozpoczyna swoją pierwszą międzynarodową umowę z Sony.

Piosenkarz „Stand Strong” wypowiadał się na ten temat w niedawnym wywiadzie, w którym opowiedział, jak to zrobić Sony Muzyka podpisała z nim kontrakt, co czyni go jego pierwszym międzynarodowym kontraktem w 2016 roku.

davido psquare 2face dbanj
Dawid.

Zdradził, że w tamtym czasie musiał się jeszcze na nowo przedstawić menadżerom.

Piosenkarz powiedział, że musi zrobić album z grupą Sony, a ponieważ to oni podpisali z nim kontrakt, wybrali producentów i pozostałych członków zespołu muzycznego do jego produkcji.

Stwierdził, że album był klapą jak na jego standardy i musiał wrócić do Nigerii, aby skorzystać ze swoich producentów, ponieważ pozostali nie rozumieli afrykańskiego stylu muzycznego.

Davido zauważył, że znaczenie, jakie cieszą się obecnie nigeryjscy artyści, wynika z ciężkiej pracy artystów poprzedniej generacji, takich jak P-Square, 2TwarzDbanj, a z dzieł obecnego pokolenia artystów przyszłe pokolenie będzie czerpać więcej.

Zobacz, jak przemawia poniżej…Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here