Transmisja na żywo między Indiami a Afganistanem: kiedy i gdzie oglądać kwalifikacje FIFA do MŚ?

Będzie to pierwszy mecz indyjskiej drużyny piłkarskiej po odpadnięciu z Pucharu Azji AFC po fatalnym występie

W czwartek (21 marca) indyjska drużyna piłkarska zmierzy się z Afganistanem w trzecim meczu drugiej rundy grupy A eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA 2026 na stadionie Prince Sultan bin Abdul Aziz w Abha w Arabii Saudyjskiej. Transmisja na żywo meczu Indie vs Afganistan w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata FIFA 2026 będzie dostępna na Fancode. Mecz będzie transmitowany na żywo w DD Sports.

Zaplanowane na czwartek (21 marca) na stadionie Prince Sultan bin Abdul Aziz w Abha w Arabii Saudyjskiej starcie Indie – Afganistan rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu lokalnego. Ze względu na różnicę czasu widzowie w Indiach będą mogli obejrzeć mecz o godzinie 00:30 czasu wschodniego w piątek (22 marca).

Droga Indii do kwalifikacji była mieszanką różnych wyników: porażka z Katarem i decydujące zwycięstwo nad Kuwejtem w meczach drugiej rundy Grupy A. Zespół poniósł niewielką porażkę 0:1 w Kuwejcie, po czym doznał porażki u siebie 0:3 z Katarem.

Celem Błękitnych Tygrysów jest zapewnienie sobie miejsca w pierwszej dwójce w grupie, aby awansować do kolejnej rundy eliminacji Mistrzostw Świata FIFA 2026, podtrzymując swoje aspiracje udziału w tym prestiżowym turnieju.

Patrząc w przyszłość, indyjska drużyna piłkarska uda się do Al Kohr, aby zmierzyć się z Katarem po czerwcowym spotkaniu u siebie z Kuwejtem. Ponadto 26 marca Indie zmierzą się z Afganistanem w rewanżu u siebie.

Wybór redaktora

Zapowiedź IPL: powody, dla których warto oglądać epickie powroty, najbogatszych graczy i kształtującą się drużynę T20 WC
Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here