Według doniesień działaczka na rzecz praw człowieka Femi Falana nie reprezentuje już w sądzie rodziny zmarłego nigeryjskiego artysty Mohbada.

Nastąpiło to po niekończących się sporach rodzinnych i sprzecznych oświadczeniach.

Doniesienie to zostało ujawnione w nagraniu wideo, na którym mężczyzna, którego tożsamość pozostaje nieujawniona, twierdził, że komnata Falany borykała się z długotrwałymi wyzwaniami ze względu na zachowanie rodziny zmarłego Mohbada.

Mężczyzna twierdził, że kontakty rodziny z różnymi mediami doprowadziły do ​​sprzecznych wypowiedzi, utrudniając w ten sposób proces dochodzenia sprawiedliwości dla zmarłego.

Reakcje internautów:

@dynamic__28 powiedział; „Izba Falana nie wycofała się ze sprawy ooo. Izba Falana wycofuje się jedynie z dochodzenia koronera.

@bestbird44 powiedział; „Powiedział: Napisałeś i cytuję…„ ich interesy nie są na tej samej stronie ””

@cyspicy_1 powiedział; „Po prostu zrób DNA, aby wszyscy odpoczęli”.

@ayokunlesheu powiedział; „Falana stara się chronić swój wizerunek, Lobatan, jeśli wiesz, że wiesz.”

@amosun_jnr powiedział; „Popieram femi falana w tej sprawie, w tej rodzinie nie ma wspólnej jedności, niektóre części walczą ze względu na właściwości mohbadu, a niektóre i tak szukają prawdziwej sprawiedliwości, niech oladimeji obieca (mohbadowi) odpoczynek duszy w doskonałym pokoju Amin.”

@o__maggie powiedział; „Hmmm, nie opuszczajcie tej rodziny ze swoją Wahalą..Olorun maje n sile ya tomotomo.”

@yemmy.luv2010 powiedział; „Widzę, że w tym przypadku chodzi wyłącznie o to, że rodzina Wunmi i wojsko, Bóg z pewnością będzie walczył za Mohbad i to przez 6 miesięcy, a chłopiec nigdy nie spocznie w pokoju”.

@alihappiness5 powiedział; „Baba posunął się za daleko, Jare Mohbadzie, spoczywaj w pokoju, przychodząc ponownie na świat, wybierz odpowiedzialną rodzinę. Niech Twoja dusza spoczywa w spokoju.”

Zobacz poniżej;Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here