Harshit ostatecznie zdobył najwięcej bramek (3) dla Kolkata Knight Riders w meczu, zdobywając ważne bramki Agarwala, Klassena i Shahbaza.

Harshit Rana zasługuje na wszelkie pochwały. 22-letni szybki melonik z powodzeniem obronił 13 runów w finałowym meczu KKR vs SRH. Po maksymalnym uderzeniu pierwszą piłką overa, równanie wynosiło 7 potrzebnych na 5 piłek. Od tego momentu wysłał Shahbaza Ahmeda, a następnie niebezpiecznego Heinricha Klaasena, aby wygrali dla jego drużyny thriller o ostatniej piłce.

Po meczu kapitan KK Shreyas Iyer ujawnił, że Harshit denerwował się przed wejściem na kręgle, ale jego rada dla młodzieńca zadziałała, ponieważ zachował nerwy i obronił 5 przy ostatniej piłce. W wywiadzie po meczu Iyer powiedział:

„Od 17-tej miałem motyle w brzuchu. Czułem, że w ostatniej rundzie wszystko może się wydarzyć. Potrzebowali 13 runów, a my nie mieliśmy najbardziej doświadczonego melonika. Ale wierzyłem w niego (Harshit Rana) i powiedziałem mu, żeby się poparł, i nie ma znaczenia, co się stanie. Przychodząc był trochę zdenerwowany, więc po prostu spojrzałem mu w oczy i powiedziałem: – To twoja chwila, kolego. Powiedziałem mu, żeby się cofnął i nie ma znaczenia, co stanie się w grze.

O samodzielnym zwycięstwie Andre Russella i powrocie Sunila Narine’a do najlepszej formy w barwach KKR, stwierdził:

Mają takie doświadczenie. Wspaniale było widzieć, jak Andre (Russell) radzi sobie z kijem i piłką, a nawet Sunny (Sunil Narine) spisał się znakomicie z piłką. Fantastycznie mieć ich w pobliżu.

O obszarze poprawy w nadchodzących meczach sezonu IPL 2024 Shreyas Iyer powiedział:

Zawsze dodaje motywacji, gdy zaczynasz od zwycięstwa. Ta gra daje nam również dużo nauki; wiele możemy wynieść z tej ziemi. Myślę, że gra w obronie to obszar, w którym musimy się poprawić. Było tam tak głośno, że trudno było dać sygnał innym graczom z głębin.

Wybór redaktora

Finał IPL 2024, który odbędzie się w Chepauk w Ahmedabadzie, będzie zawierał pozostałe nokauty


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here