Pant powróci do krykieta po ponad 14 miesiącach. W grudniu 2022 roku uległ strasznemu wypadkowi samochodowemu i od tego czasu jest wyłączony z gry.

Kapitan Delhi Capitals, Rishabh Pant, opowiedział o tym, jak to jest wrócić na boisko do krykieta. Pant, który w grudniu 2022 r. uległ strasznemu wypadkowi samochodowemu, powróci do krykieta po ponad 14 miesiącach, kiedy wystąpi na boisku podczas pierwszego meczu Delhi Capitals przeciwko Punjab Kings w IPL 2024.

W filmie opublikowanym przez Jio Cinema na Twitterze Pant został zapytany o swoje odczucia, gdy po raz pierwszy założył podpaski po powrocie na ziemię po długiej przerwie.

IPL

To było niesamowite. Nie byłabym w stanie opisać tego uczucia słowami. Poczułam się zahipnotyzowana swoimi uczuciami. Nie czułem się, jakbym grał po raz pierwszy, ale też nie czułem, że robiłem to już wcześniej. Nie byłabym w stanie opisać swoich uczuć– powiedział Pant.

Zapytano go, czy odczuwa jakąkolwiek presję, ponieważ jest to jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów w krykiecie T20.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Pant powiedział: „Jestem szczęśliwy, że żyję. Gdybym umarł, wszystkie te rzeczy nie miałyby żadnego znaczenia. Mam brata, który powiedział mi: „żyjesz i możesz ponownie powrócić do krykieta”. Dlatego ważne jest, aby cieszyć się chwilą, a nie wywierać na siebie presję.”

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo PBKS vs DC IPL 2024: Punjab Kings wygrywają losowanie, wybierają pierwsze miejsce


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here