Puchar Świata ICC T20: Harmonogram IPL 2024 opublikowany, skład India Cricket Team wyjedzie do USA podczas play-offów IPL 2024

Podczas gdy indyjscy gracze skupiają się na IPL 2024, Team India z drugiej strony skierowało swoją uwagę na Puchar Świata ICC T20. Pozostała część Opublikowano harmonogram IPL 2024. Jednak wraz ze zbliżaniem się Pucharu Świata T20 drużyna Indii wyjedzie do USA podczas play-offów IPL 2024.

W sumie do play-offów IPL dostaną się 4 drużyny. Jednak zawodnicy indyjskiego składu pozostałych 6 drużyn udadzą się do USA na nadchodzący mega turniej. Z kolei zawodniczki rozgrywające mecze w fazie pucharowej wyjadą po finale IPL do USA.

IPL

Kontyngent indyjski nie ma wiele czasu do stracenia. The Puchar Świata ICC T20 rozpoczyna się 2 czerwca. Przed turniejem drużyny rozegrają 2 mecze ICC Warmup w pełnym składzie. W rezultacie pozostała część indyjskiej kadry najprawdopodobniej wyjedzie do USA 27 lub 28 maja.

Team India uda się w podróż przed play-offami IPL 2024

Faza play-off IPL rozpocznie się 20 maja od Qualifier 1. Z kolei finał IPL odbędzie się 26 maja na stadionie Chepauk w Chennai. Istnieje również dzień rezerwowy na wypadek, gdyby finał został zmyty.

Ogłoszenie składu Indii na Puchar Świata T20 nastąpi podczas IPL 2024. Oznacza to, że gracze będą już wcześniej wiedzieć, kto zostanie wybrany do tego mega turnieju. Po zakończeniu fazy grupowej pierwsza partia zawodników wyruszy do USA. Reszta podąży ich śladem po finale IPL 2024.

5 czerwca Indie zmierzą się z Irlandią w meczu otwarcia Pucharu Świata T20. Wyczekiwany mecz Indie – Pakistan odbędzie się 9 czerwca w Nowym Jorku.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Skład Indii na Puchar Świata T20 wyjedzie do USA podczas play-offów IPL 2024


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here