Najdłużej działająca liga e-sportowa w Malezji, MPL Malaysia Sezon 13 rozpoczyna się w tym tygodniu z ogromną pulą nagród o wartości 3 milionów dolarów.

Przygotuj się na kolejny sezon elektryzującej akcji Mobile Legends: Bang Bang (MLBB)! Najdłużej działająca liga e-sportowa w Malezji, MPL Malaysia, rozpoczyna w tym tygodniu sezon 13, mając wiele do zaoferowania zarówno graczom, jak i fanom. Sprawdź szczegóły poniżej:

MPL Malaysia Sezon 13: Kluczowe punkty

Ogromne pule nagród: Dwie najlepsze drużyny będą miały szansę na zmieniającą życie pulę nagród o wartości 14 milionów MYR (3 miliony USD) podczas Mid-Season Cup (MSC) 2024 w Arabii Saudyjskiej. Samo MPL Malaysia oferuje pulę nagród w wysokości 468 000 MYR (100 000 USD) na zawody krajowe.

Zaangażowanie fanów: Powraca popularna kampania „Fan sezonu”, nagradzająca fanów, którzy przychodzą na mecze i wchodzą w interakcję z graczami.

Nowe twarze dołączają do walki: Nowicjusze Bountee Esports i Monster Vicious będą walczyć ze znanymi nazwami, takimi jak TODAK, RSG Malaysia i Team HAQ. Bountee Esports może poszczycić się weteranem środkowej drużyny, Nikiem „Dominusem” Muhyyiddinem, a Monster Vicious stara się ugruntować swoją pozycję po zdominowaniu Malezyjskiej Ligi Esportowej 2023.

HomeBois ma zamiar powtórzyć ten sukces i dokonać rekordowego przejęcia

Mistrzowie poprzedniego sezonu, HomeBois, powracają z hukiem. Pobili krajowy rekord transferowy, pozyskując indonezyjską gwiazdę Muhammada „Udila” Ardiansyaha za 330 000 MYR. Czy uda im się powtórzyć historię o Kopciuszku i zdobyć kolejny tytuł?

Szczegóły sezonu 13 MPL Malaysia

  • Sezon zasadniczy: 29 marca – 12 maja (z wyjątkiem weekendu Hari Raya Puasa)
  • Format: Mecze w systemie kołowym, do trzech wygranych (BO3).
  • Lokalizacja: Siedziba MPL Malaysia, stadion MBSJ Serdang Jaya (rozbudowany do 1000 miejsc)
  • Audycja: Strona MPL Malaysia na Facebooku i kanały Mobile Legends: Bang Bang

Przeczytaj więcej o BGMI

Czy nowy zespół osiągnie chwałę, czy też HomeBois obroni swoją koronę? Dołącz do 13. sezonu MPL Malaysia i bądź świadkiem najlepszych e-sportów malezyjskich legend mobilnych!

Wybór redaktora

DRS, 26 marca: Virat Kohli zdobywa punkty, a wszystko inne schodzi na dalszy plan w IPL


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here