Super Smocza Kula zakończył historię Superbohaterów, a najnowszy rozdział zakończył spotkanie Goku i jego wnuczki Pan! Super Smocza KulaManga niedawno zakończyła specjalny epilog po wydarzeniach z Dragon Ball Super: Superbohater film, a to oznaczało, że miał on znacznie pełniejsze zakończenie niż w samym filmie. Super Smocza Kula był w stanie wykorzystać niektóre nowe pomysły z filmu w znacznie bardziej rozbudowany sposób, co oznaczało kilka ważnych chwil dla Goku i innych wojowników przed jego zakończeniem.

Wraz z wydłużaniem się dodatkowego czasu pod koniec Dragon Ball Super: Superbohater, Super Smocza Kula manga oferowała Goku więcej czasu na spędzenie czasu z resztą rodziny. Ponownie spotykając się z Gohanem w poprzednim rozdziale, aby zobaczyć, jak silny stał się jego syn dzięki odblokowanej formie Bestii Gohana, najnowszy rozdział serii przynosi mu kolejne spotkanie, gdy ostatnie chwile ponownie łączą go z Panem w doskonały sposób, który uwielbiają fani widząc dynamikę Pana i Goku w przeszłości.

(Zdjęcie: Shueisha)

Dragon Ball Super: Goku i Pan spotykają się ponownie

Super Smocza Kula Rozdział 103 rozpoczyna się walką pomiędzy Ultra Instinct Goku i Gohan Beast na planecie Beerusa, a kończy się, gdy Goku jest zadowolony z tego, jak silny stał się jego syn i jest podekscytowany potencjałem przyszłych walk. Następnie akcja nabiera tempa walką pomiędzy Brolym i wszystkimi innymi Saiyanami, a kończy się w chaotyczny, ale zabawny sposób, gdy każdy z Saiyan jest zmęczony. Kiedy nadchodzi czas powrotu na Ziemię, Goku na chwilę zapomina o Panu.

Wykorzystując energię Piccolo, by wrócić na Ziemię, Gohan i pozostali wyruszają po Pana. Choć cieszy się, że widzi tatę, jest zaskoczona widokiem dziadka. Wygląda na to, że Gohan przedstawia go jej po raz pierwszy w prawdziwym życiu, a ona natychmiast postanawia rzucić mu wyzwanie, aby pozornie się upewnić. Pojawiający się za nim Goku blokuje jej kopnięcie, a dwaj młodzi Saiyanie spotykają się szczęśliwie. Wracają nawet do domu, aby dalej testować swoje siły.

To idealne odzwierciedlenie dynamiki pomiędzy Goku i Panem, jaką fani widzieli w przeszłości, więc jak podobało ci się ich ponowne spotkanie? Daj nam znać w komentarzach, co myślisz na ten temat! Możesz nawet skontaktować się ze mną bezpośrednio w sprawie animacji i innych fajnych rzeczy @Valdezology na X (dawniej znany jako Twitter)!Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here