LA NBAnajlepsze zawody koszykówki na świecie, rzuciły jedna z największych plam, jakie pamięta się w jej najnowszej historii, plama, która z każdym dniem staje się coraz większa. W konkursie, w którym statystyki są niemal religią, z Ninguneo i Domantasem Sabonisemmoc do przodu Królowie Sacramentostało się jedna z największych niesprawiedliwości swojej najnowszej historii.

Syn legendy Arvydas Sabonis zapisał jeszcze jedną stronę, i to nie byle jaką, w księgach historii Ligi, wpisując się w zwycięstwo m.in 108-96 dla Kings przeciwko Sixers 11 punktów (3/5 T2 i 5/8 TL), 13 zbiórek, 10 asyst i blok, to typowe dla niego liczby w tym sezonie, ale wyjątkowe w takim dniu, ponieważ pozwolić mu dodać 54 double-double z rzędubijąc piętno innej legendy, takiej jak Kevina Lovektóry pogratulował mu w sieciach społecznościowych, the najlepsza passa w historii od 48 latod czasu połączenia ABA i NBA w 1976 r.

Domantasco podsumowuje tę kampanię 67 double-doubleon także podpisał swój dwudzieste piąte triple-double w sezoniea, stając się piąty zawodnik w historii który osiąga tę liczbę. Pozostała czwórka była Oscar Robertson, Wilt Chamberlain, Russell Westbrook i Nikola Jokić. Duże słowa. Nie trzeba dodawać, że jest liderem sezonu w double-double i triple-double.

Trzeci środkowy w historii z co najmniej 25 triple-double

Co więcej, jest to trzeci środkowy w historii, który zgromadził co najmniej 25 triple-double w jednym sezonie. Pozostałe dwa były mitem Wilta Chamberlainaktóry był MVP NBA i Nikola Jokićdwukrotny MVP ligi.

Ale nawet tych potwornych zapisów Pomogli mu znaleźć się w Mecz Gwiazd. Sabonis śledził go w telewizji z jego domu. Albo nie, bo Jego pasją nie jest cyrk, w każdym meczu daje z siebie wszystko za każdą piłkę, za każde odbicie i każdą obronę, przyczyniając się do wszystkich aspektów gry Królów, którzy uwielbiają go jako swojego nowego króla.

EFE

S, NBA długo przeprasza za wykluczenie go z gwiazdorskiego wydarzenia, ponieważ noc po nocy udowadniał, że nim jest. Jego statystyki z tego sezonu zostaną zapisane w pamięci potomnych. oraz lekceważenie, jakiego doznał także ze strony NBA.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here