mil Stan zdrowia Julina Muoza jest niepokojący po jego hospitalizacji z powodu niewydolności oddechowej. Były burmistrz Marbelli Z powodu tej komplikacji przebywał w szpitalu przez 15 dni o stanie jego zdrowia i jego rodzina wyrazili swoje obawa od sytuacji nie wygląda na to, żeby było lepiej.

Zostało to stwierdzone w programie „Zobaczmy”, w którym udało im się porozmawiać z jego byłą żoną, Maite Zaldvari z córką, Elia, którzy będą Ci towarzyszyć w tej skomplikowanej chwili. “Jestem zmieszany– skomentowała Elia ze zmartwioną miną przed mikrofonami wspomnianego programu, choć nie chciała wdawać się w ocenianie czegokolwiek innego.

Ze swojej strony Zaldvar nie chciał też niczego wyjaśniać dorosłym, pozostawiając bez odpowiedzi pytanie reportera programu, czy stan Julina Muoza jest stabilny.chociaż wyjaśnił, że te problemy zdrowotne mają związek z chorobą, na którą zdiagnozowano u niego wiele lat temu, ponieważ wyjaśnił, że nie jest to „nic nowego„.

Do problemów z oddychaniem można dodać dolegliwości serca

Warto pamiętać, że byłego burmistrza Marbelli Został zwolniony warunkowo z więzienia, twierdząc, że cierpi na „nieuleczalną chorobę”, po czym sam Muoz oświadczył, że chce „wyjść z więzienia i spróbować żyć”. Następnie były polityk i były partner Isabel Pantoja przeprowadził się do swoich dzieci i wnuków.

Z drugiej strony, na podstawie informacji ujawnionych w programie przez współpracownika Pepe del Reala, Do problemów z oddychaniem, które doprowadziły do ​​Twojego przyjęcia do szpitala, można dodać także inne dolegliwości „sercowe”.więc rodzina jest bardzo zaniepokojona, bo sytuacja się komplikuje: „Martwią się, bo nie ma ewolucji, wręcz przeciwnie, jest gorzej„powiedział dziennikarz na planie Mediaset, dlatego w nadchodzących dniach będziemy musieli zwrócić uwagę na jego ewolucję medyczną.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here