Wyjątkowy mecz Liverpoolu FC Taniec Jaydena pochodzi z rodziny o silnych tradycjach piłkarskich. Jego ojciec, Neil Danns, stworzył dziedzictwo sportowe, grając w wielu świetnych angielskich drużynach. W rezultacie wydaje się, że Jayden jest na dobrej drodze, aby pójść w ślady ojca i pozostawić niezatarty ślad w sporcie. Jayden Danns gra w profesjonalną piłkę nożną w angielskim klubie Liverpool FC. To napastnik o zróżnicowanym stylu gry. Zaczął grać w akademii Liverpoolu w wieku ośmiu lat i przeszedł przez kolejne szczeble organizacji.

Rodzice Jaydena Danna

Jak wspomniano wcześniej, Jayden Danns pochodzi z rodziny piłkarskiej o wybitnej historii. Jego ojciec, Neila Dance’a, był znanym piłkarzem angielskiej piramidy. Z drugiej strony informacje o jego matce są skąpe. Być może woli trzymać jej życie w tajemnicy i poza światłem reflektorów. Skoro mowa o Neilu, Jayden kontynuuje swoje dziedzictwo w sporcie. Posiadanie ojca takiego jak Neil, były zawodowy piłkarz, zapewnia ogromne korzyści w postaci doskonałych porad i wczesnego kontaktu z piłką.

Ojciec Jaydena Dannsa

Dorastanie w domu zorientowanym na piłkę nożną zapewniło mu możliwości nawiązywania kontaktów, a także dokładne zrozumienie obowiązków i stylu życia związanego z profesjonalną karierą sportową. Ojciec i syn mają głębokie poczucie zaufania. Neil jest szczęśliwym rodzicem, widząc, jak jego syn, Jayden Danns, radzi sobie świetnie w angielskiej piłce nożnej.

Neil Danns, dobrze znana postać w angielskiej piramidzie piłkarskiej

Neila Dance’a zadebiutował zawodowo w Blackburn Rovers na początku XXI wieku. Większość swojej kariery spędził jednak na wypożyczeniach w wielu zespołach z niższej ligi, zdobywając doświadczenie i czas gry. Miał okresy wypożyczenia w Blackpool, Hartlepool United, Colchester United i Birmingham City. Danns dołączył do Birmingham City w 2006 roku, gdzie miał więcej regularnych występów na boisku i przyczynił się do rozwoju drużyny w pomocy. Następnie jego wysiłki w Birmingham przyniosły mu transfer do Crystal Palace w 2008 roku.

Neil przez lata zyskał reputację dzięki swojej elastyczności, twardej etyce i umiejętności strzelania bramek ze środka pola. Następnie grał w Leicester City, Bolton Wanderers i Bury. Danns odniósł sukces w Leicester City, pomagając mu w zdobyciu awansu do Premier League w latach 2013-2014. W dalszej części swojej kariery reprezentował różne drużyny z niższej ligi, w tym Bury, Tranmere Rovers i Notts County. Po zakończeniu kariery sportowej Neil zajął się coachingiem i zarządzaniem. Obecnie jest zastępcą menedżera w Tranmere Rovers.

Wzruszający debiut w Liverpoolu dla ojca i syna

Taniec Jaydena zadebiutował w Liverpoolu w wygranym 4:1 meczu z Luton Town w lutym 2024 roku. Dołączył do gry w ostatnich kilku minutach, ale wywarł znaczący wpływ. W rezultacie wywarł niezatarte wrażenie i stworzył niezapomniane chwile dla fanów Anfield. Danns również przeszedł do historii, będąc jedenastym najmłodszym debiutem Liverpoolu w Premier League w historii. Neil, jego ojciec, uznał tę okazję za równie niezapomnianą. Po meczu na Instagramie wyraził dumę z debiutu syna.

„Dziś wieczorem był jeden z najbardziej dumnych momentów w moim życiu. Moje serce przepełnia radość, gdy patrzę, jak stawiasz pierwsze kroki w kierunku swoich aspiracji. Miło jest widzieć, jak dążysz do celu i osiągasz swoje cele. Jestem z ciebie dumny, synu. Próbuj dalej. “Kocham cię.”

Ta szczera wiadomość została dobrze przyjęta przez kibiców Liverpoolu i miłośników piłki nożnej na całym świecie. Fani z niecierpliwością czekają na to, co młoda gwiazda zrobi dalej w swojej karierze.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here