miNa coraz bardziej złożonym rynku, z wygórowanymi cenami i ostrą konkurencją, firma Betis zobowiązała się zdecydowanie do budowy kamieniołomu Miasto sportu Rafaela GordilloW Dwie siostry. Obiekt, który ma nadzieję, że z czasem stanie się fabryką talentów, dzięki której będzie mógł wychowywać swój pierwszy zespół. Jednak wzrost niezbędny do stopniowego dążenia do bardziej ambitnych szczytów obejmuje także aspekt ekonomiczny, w którym biało-zielony zespół pracuje na kilka sposobów.

Jeden z nich ma związek z przestudiowaną strategią ekspansji międzynarodowej, która została odnaleziona w nowym programie znanym jako Tydzień Betisu doskonały sposób na pozycjonowanie się na interesujących nas rynkach, na których można zyskać wpływ, a jednocześnie umowy o współpracy i sponsorów, które przyczyniają się do wzmocnienia pozycji klubu poza granicami naszego kraju. Projekt, w którym przez siedem dni Betis Koncentruje się na wszelkiego rodzaju działaniach, zarówno społecznych, jak i komercyjnych oraz komunikacji w konkretnych miastach, w których wierzy, że może osiągnąć znaczący rozwój.

PRAWDZIWY BETIS

Przestudiowany wybór rynków

Jakie kryteria stosuje Betis zdefiniować rynki, które najbardziej Cię interesują? Międzynarodowy obszar klubu uwzględnia wiele aspektów, wśród których pojawia się istnienie lokalnych sponsorów, obecność ważnej backiej społeczności kibiców lub klubów, miejsca, które wykazują rosnące zainteresowanie zielenią i biały, coś, co można określić ilościowo poprzez obecność w mediach, wśród widzów telewizyjnych lub obserwujących w sieciach, miejscach, w których opracowywano projekty sportowe, takich jak szkoły czy kampusy…

Pod uwagę brana jest także obecność zawodników lub byłych zawodników drużyny zielono-białych z konkretnego kraju, którzy mogą współpracować z klubem przy realizacji różnych inicjatyw, które mają zostać zrealizowane. Szczegół, który miał wiele wspólnego z wyborem trzech pierwszych wydań Tydzień Betisu w 2024 r., czyli roku, w którym zaplanowanych jest co najmniej pięć działań, z możliwością przeprowadzenia szóstej jeszcze w powietrzu. Kalendarz, który zaczął się w Marokopo ale Meksyk odwiedzam Chile kilka dni temu.

PRAWDZIWY BETIS

Tydzień Betis w Maroku w Casablance

Casablanka Był to pierwszy przystanek tzw Tydzień Betisu w tym roku jednym z najważniejszych miast w Marokokraju reprezentowanego w pierwszym zielono-białym składzie przez takich piłkarzy jak m.in Czad Riad y Idź stąd i to razem z Hiszpania y Portugalia gospodarz Puchar Świata 2030. Umowa o współpracy z firmą Klub Sportowy Raja lub świętowanie w kampusie z ponad 100 dziećmi w wieku od ośmiu do dwunastu lat w obiektach Radża Były to jedne z najważniejszych działań przeprowadzonych w pierwszym tygodniu zielonej i białej ekspansji międzynarodowej.

Organizowano także „imprezy z oglądaniem” (oglądanie meczów z dziećmi na terenie kampusu), w tym przypadku mecz, który miał się odbyć Betis y zdrowie W La Ligalub zajęcia społeczne z Tibu MarokoA ONG lokalne dzieci zagrożone wykluczeniem. Wszyscy odkryli, co to znaczy Betis oraz wzięli udział w zabawnym szkoleniu, które zakończyło się rozdaniem prezentów. Intensywny program, który w miarę możliwości został rozszerzony podczas kolejnego spotkania w ramach projektu, w Meksyk.

PRAWDZIWY BETIS

Trzecia niedawna wizyta Andrsa Guardado w tym kraju

Meksyk przez ostatnie lata był ściśle powiązany z zielono-białym klubem ze względu na obecność w jego składzie do niedawna takich zawodników jak m.in Andrsa Guardadolegenda meksykańskiej piłki nożnej i zagraniczny piłkarz z największą liczbą występów w historii jednostki Heliopolitan oraz Diego Laineza. On Betis odbył w kraju dwa turnusy meczów towarzyskich latem 2019 i 2023 roku i obecnie posiada akademie szkoleniowe w obu Meksyk jak w Quertaro (pierwszy z ponad 600 graczami).

W tej pierwszej akademii Meksyk Przeprowadzono różne akcje, w tym zaproszenie meksykańskich influencerów i „imprezę oglądania” pierwszych derbów sezonu. The Pani ONG Ftbol Przyczyniła się także do zorganizowania wydarzenia z udziałem dzieci zagrożonych wykluczeniem, wzmacniając integracyjny charakter tego zielono-białego międzynarodowego projektu. A Tydzień Betisu to, bez przekraczania atlantyckizostaje przeniesiony Santiago de Chilekolejny z rynków referencyjnych dla klubu z jasnego powodu…

PRAWDZIWY BETIS

Zwiedzanie krainy Manuela Pellegriniego

Wzrost wizerunku Betis W Chile wzrosła wykładniczo od czasu pojawienia się Klaudio Brawo swoim pracownikom, a przede wszystkim od Manuela Pellegriniego Objął sztab trenerski. Bramkarz, który właśnie wrócił do swojej reprezentacji, to legenda chilijskiego futbolu, a jednocześnie Inżynier to prawdziwa gwiazda, której obecność w Benito Villamarna znacznie wzrosło zainteresowanie Betis zarówno wśród fanów, jak i na poziomie mediów w swoim kraju.

Podczas Tydzień Betisu z Santiago został zainaugurowany Akademia Real Betis w Chicureomożna było wziąć udział w „imprezie oglądania”, podczas której Atlético Madryt – Betis z La Ligaodbyło się spotkanie z fanami zespołu Pato Yezhistorycznego byłego piłkarza klubu Heliopolitan, oraz odbyły się „warsztaty” w siedzibie im ANFP w którym uczestniczyli Juana Userosadziałalność bezpośrednia, Manu Fajardodyrektor sportowy profesjonalnej piłki nożnej oraz Miguela Calzadodyrektor kamieniołomu.

Ponadto, Manuela Pellegriniego przyłącza się do Tydzień Betisu swojego kraju, wysyłając wiadomość wideo do wszystkich obecnych przedstawicieli chilijskich klubów zawodowych. Spotkanie z mediami i wirtualna konferencja prasowa Klaudio Brawo były zwieńczeniem tego, co było dotychczas ostatnią akcją przeprowadzoną w ramach tego międzynarodowego projektu rozbudowy Betis. Choć nie będzie to ostatnie, bo już niedługo podmiot będzie obecny w kolejnych strategicznych enklawach…

PRAWDZIWY BETIS

Z Miami do Teksasu przez Tokio

Z ręki Turystyka w SewilliOn Betis być obecnym na Targi w Sewilli W Miamispektakularne wydarzenie odtwarzające słynną Targi w Sewilli w jednym z najbardziej latynoskich miast w USA, łączącą gastronomię, wina i typowe hiszpańskie produkty z programem muzyczno-tanecznym z pokazem flamenco. Będzie to piąta edycja wydarzenia, w którym oprócz szerokiej gamy wystawców i sponsorów weźmie udział ponad 1800 osób. Będzie Betis poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.

W zielono-białym kalendarzu ekspansji międzynarodowej wyróżniony jest także pierwszy tydzień kwietnia, ponieważ jest to ten, w którym przypada czwarty Tydzień Betisu roku, tym razem w Tokio. A po wizycie u Japoniapowrót programu zaplanowano od 10 do 17 maja o godz USA dla piątego Tydzień BetisuW Austina, Teksas. Dwa kolejne wydarzenia, w ramach których rozwijane będą działania o podobnym charakterze, związane z przeżyciami turystycznymi i gastronomicznymi, a na których gracze będą m.in Johnny’ego Cardosoreprezentant USA, który przybył do klubu w styczniu.

PRAWDZIWY BETIS

Wzmocnij wizerunek marki Betis na poziomie międzynarodowym, współpracować w licznych akcjach sportowych i społecznych, kontynuować zakładanie akademii na całym świecie, dbać o rozwój fanów klubu i ich obserwujących w mediach społecznościowych, a przede wszystkim przyciągać uwagę w poszukiwaniu nowych sponsorów, które pomogą zwiększyć przychody podmiotu dążenie do bardziej ambitnych celów to tylko niektóre z wyzwań określonych w ich planie działania Tydzień Betisuzielono-biała międzynarodowa strategia rozwoju swojej marki.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here