Pant ostatni mecz rozegrał 22 grudnia 2022 r. i od tego czasu jest wyłączony z gry z powodu wypadku samochodowego zaledwie kilka dni po rozegraniu swojego ostatniego meczu.

Nie na taki powrót liczył Rishabh Pant. Wracając do krykieta po 14 miesiącach, zawadiacki pałkarz wicketkeeper musi wrócić rozczarowany w meczu PBKS vs DC. Pant, który wcześnie został obdarowany przez Harshala Patela, który prosto złapał piłkę w głęboką kwadratową nogę, nie zdołał przekuć tego na duży wynik.

Osiem dostaw po uzyskaniu ulgi po powrocie, Rishabh Pant dał Jonny’emu Bairstowowi łatwy chwyt z tyłu. Próbując przeciągnąć krótką piłkę na zewnątrz, w stronę nogi, został zwiedziony przez wolniejszą piłkę Harshala Patela. Szybki melonik, który upuścił go po cennym podaniu, śmiał się ostatni, gdy Pantowi nie udało się przebić piłki przez 30-jardowy krąg i opuścił boisko tylko 18 z 13 piłek.

Pozytywny start Rishabha Panta

Pomimo tego, że nie strzelał wielkich runów, Pant wyglądał tak, jak przed wypadkiem. Szczególnie jego poruszanie się przeciwko spinnerom było świetne. Kilka razy zjeżdżał na tor i robił także swoje charakterystyczne zdjęcia. Zdobycie zaledwie 18 runów może nie było tym, czego chciał, ale z perspektywy przyszłości dobrze to wróży.

Na początku wyglądał na trochę zdenerwowanego, ale można się było spodziewać, że przydarzy się to każdemu, kto wraca do krykieta po długich 14 miesiącach. Teraz wszystkie oczy zwrócone są na to, jak utrzyma się w drugiej rundzie i czy poradzi sobie z fizycznymi żniwami związanymi z utrzymywaniem bramek.

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo PBKS vs DC IPL 2024: Stubbs odchodzi, gdy Delhi Capitals się rozpada


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here