CCo tydzień przed meczem poznajemy nowe zespoły z różnych krajów Puchar Świata Królów następnego miesiąca maja odbędzie się konkurs, który będzie przewodniczył wielkim Zlatana Ibrahimovicia. Po tym jak drużyny z Brazylii, Francji i Niemiec stały się oficjalne, tym razem nadszedł czas Anglia.

Oprócz sprzętu, który jest sklasyfikowany Liga Królewska w Hiszpanii i obu Amerykach, Będzie ich po 10 z każdej ligi, będziemy mieli o dwanaście gości więcej niż pięciu, które już ujawniono w tej angielskiej drużynie. Neymar, Gtze… i teraz jeden się przyłącza Legenda Manchesteru United w roli Rio Ferdinanda.

Rio Ferdinand reprezentujący Anglię na Pucharze Świata Królów wraz z Jeremym LynchemLiga Królów

Ferdinand i Jeremy Lynch, prezesi FIVE FC

Angielski środkowy obrońca był historycznym graczem w świecie piłki nożnej, szczególnie w piłce nożnej Manchesteru United gdzie rozegrał ponad 450 meczów, zdobywając aż sześć tytułów mistrzowskich. Premier League i jeden Liga Mistrzów UEFA. Był niekwestionowanym obrońcą epoki Alexa Fergusona.

W wieku 45 lat dołącza do projektu Kings League jako współprezes FIVE FC wraz z Jeremym Lynchem, który jest freestylerem oraz twórcą treści sportowych i rozrywkowych ponad 11 milionów abonentów w YouTubie. Ma ogromny wpływ w Wielkiej Brytanii, ponieważ we wszystkich sieciach społecznościowych przekracza 50 milionów obserwujących.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here