Kapitan drużyny Royal Challengers Bengaluru, Faf du Plessis, decyduje się na rzucenie piłki jako pierwszy po wygraniu meczu RCB vs PBKS na stadionie M Chinnaswamy

Kapitan Royal Challengers Bengaluru, Faf du Plessis, przyznaje, że drużyna nie może mieć większej liczby bramek i że musieliby to poprawić. Gwiazda RCB wygłosiła tę uwagę po podrzuceniu meczu z PBKS w Bengaluru. RCB wygrało losowanie i jako pierwsze zdecydowało się na grę w kręgle.

IPL

RCB vs PBKS: Faf chce, żeby drużyna podciągnęła skarpetki

„Będziemy mieli miskę. Wygląda na całkiem niezłą bramkę, ale także ze względu na ustawienie naszego zespołu. Chłopcy są podekscytowani sezonem. W żadnym meczu krykieta nie może być serii bramek i musimy to poprawić. Ten sam zespół i jedna lub dwie opcje zmiany zawodników” – powiedział du Plessis podczas losowania.


Najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące IPL

RCB rozpoczęło kampanię IPL 2024 od porażki z CSK w pierwszym meczu turnieju. Po mocnym początku du Plessisa i Virata Kohli ich kolejność odbijania rozpadła się jak talia kart. To Anuj Rawat i Dinesh Karthik uchronili drużynę przed zawstydzającą sumą dzięki silnemu partnerstwu pod koniec pierwszej rundy.

Wybór redaktora

Pozostały harmonogram IPL 2024 nieaktualny, IPL El Clasico MI vs CSK 14 kwietnia


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here