ORLANDO, Floryda — Podczas swojego pierwszego spotkania z reporterami podczas dorocznych spotkań NFL główny trener drużyny New England Patriots, Jerod Mayo, powiedział, że jest „otwarty na wymianę” trzeciego wyboru w drafcie NFL, jeśli okaże się on właściwy cena. Pochwalił się także Drake’em Maye’em z Karoliny Północnej i Jaydenem Danielsem z LSU – dwiema najlepszymi opcjami, jeśli Pats wybiorą trzecie miejsce.

„Słuchaj, siedzimy w godnym pozazdroszczenia miejscu nr 3, gdzie możemy kogoś zabrać lub jeśli ktoś zaoferuje „torbę”, jak powiedzielibyśmy – wiesz, wiele typów w pierwszej rundzie – zdecydowanie musimy porozmawiać o tych rzeczach” – powiedział Mayo.

Mayo odrzucił pogląd, że skład Patriots nie jest wystarczająco dobry, aby wspierać początkującego rozgrywającego. Zauważył również, że liczba rozgrywających, których Patrioci rozważają na szczycie draftu, wzrosła wraz ze wzrostem akcji Michigan QB JJ McCarthy’ego. Oczekuje się, że Maye, Daniels i McCarthy odwiedzą Nową Anglię w ramach 30 potencjalnych klientów, których każda drużyna może gościć.

„Kiedy po raz pierwszy zacząłem oglądać tych gości, był to wyścig trzech osób” – powiedział Mayo. „A teraz, gdy nadal chodzisz na dni do kombajnu lub na zawody zawodowe, przyprowadzasz chłopaków podczas 30 wizyt i masz czas, aby spędzić z nimi czas, aby naprawdę dowiedzieć się, co ich motywuje, szczerze mówiąc, może przyjść około pięciu facetów i zostań solidnym rozgrywającym w przyszłości.

Ta historia będzie aktualizowana.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Eric Canha / USA Today)Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here