W tym meczu czeka nas wiele ciekawych bitew. Przyjrzyjmy się ciekawym pojedynkom obu drużyn.

Royal Challengers Bengaluru po raz pierwszy powrócą na swój stadion, kiedy w poniedziałek na stadionie Chinnaswamy zmierzą się z Punjab Kings na kolejny mecz IPL 2024. Zespół Virata Kohli będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę w starciu z wysoko latającymi Punjab Kings. W tym meczu czeka nas wiele ciekawych bitew. Przyjrzyjmy się ciekawym pojedynkom obu drużyn.

IPL

Virat Kohli kontra Kagiso Rabada

Virat Kohli będzie chciał jak najszybciej osiągnąć szczytową formę po strzeleniu zaledwie 21 z 20 piłek w meczu z Chennai Super Kings. Z drugiej strony Kagiso Rabada również nie miał idealnego występu, tracąc 36 runów i tylko jedną bramkę na swoim koncie. Jednak Kohli miał problemy z Rabadą w IPL, strzelając zaledwie 27 runów w 6 meczach i trzy razy wychodząc z grupy. Ciekawie będzie zobaczyć, jak tym razem poprowadzi Rabadę.

Arshdeep Singh kontra Glenn Maxwell

Arshdeep Singh był typem meloników drużyny Pendżab przeciwko Delhi Capitals. Lewy szewc zdobył dwie bramki, rozdając tylko 28 tras. Dzięki dwóm bramkom został także czwartym pod względem liczby bramek strzelcem w Pendżabie. Z drugiej strony Maxwell miał niezapomniany występ przeciwko CSK i wywalczył złotą kaczkę. Czy uda mu się odwrócić swój los przeciwko Arshdeepowi i spółce?

Najnowsze wiadomości na temat IPL 2024

Mohammed Siraj kontra Shikhar Dhawan

Mohammed Siraj był drogi w swoim pierwszym meczu, rozdając 38 runów bez furtki. Dhawan strzelił 22 z 16 piłek, zanim dostał się do Ishanta Sharmy. Sirajowi tylko raz udało się zdobyć bramkę Dhawana w IPL, a pałkarz zdobył 35 runów w 8 rundach przeciwko indyjskiemu temporowi. Gdy Siraj będzie grać w kręgle nową piłką, szanse Pendżabu będą zależały od tego, jak Dhawan poradzi sobie z Sirajem.

Wybór redaktora

DRS, 25 marca, IPL 2024: Sanju Samson wybija KL Rahul, Hardik Pandya zostaje „bezdomny”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here