Czy naprawdę potrzebujemy tutaj kwiecistego wprowadzenia? Pomyślałem, że fajnie byłoby uporządkować myśli po tym, jak większość sezonu draftowego zakończyła się serią śmiałych przewidywań. Miłej zabawy, powodzenia i oby posiadałeś pudełko po butach pełne kart Ceddanne Rafaela!

Diamentowcy z Arizony

Zmęczenie potencjalnych klientów budzi się szybko dzięki nowej regulacji huśtawki, gdy na pustyni rozkwita nieliniowy wzrost — 23-letnia osobistość OF Alek Thomas jest ostatnim zawodnikiem ADP, który osiągnął wynik 20/20.

Braves z Atlanty

Najlepszy staje się jeszcze lepszy, dodając efektywnej głębi swojemu arsenałowi i stając się dopiero piątym SP w ciągu 25 lat, który uzyskał +14 tys./9 — Spencer Strider uderza +325 zawodników.

Orioles z Baltimore

Brak agresji w strefie, zbyt wiele uziemień i niewystarczająca liczba wyciągniętych piłek z powietrza powodują zbieżność nieoptymalnych rund w rozczarowującej kampanii w drugiej klasie — Adley Rutschman znajduje się poza 8 najlepszymi łapaczami fantasy.

Boston Red Sox

Elitarna wszechstronność defensywna stwarza stałe możliwości, gdy zestaw umiejętności skoncentrowany na fantazji zapala bezpiecznik dla wybuchowego debiutanta z Bostonu — Ceddanne Rafaela z wynikiem 25/30 w pierwszej 20-tce OF.

Cubs z Chicago

Zbyt wiele majsterkowania ujawnia niezadowalającą moc urządzeń peryferyjnych, gdy regresja Barrel/HR uderza mocno w powtórkę sezonu 2022 — Cody Bellinger nie osiąga +20 HR ani +20 SB.

Chicago White Sox

Niektórzy gracze *nigdy* nie pozostają zdrowi… dopóki tego nie zrobią. Potężny zapolowy Chicago, post-post-post, w końcu może pochwalić się swoją potężną siłą ponad 600 PA w swoim 27-letnim sezonie — Eloy Jiménez powala +40 HR.

Czerwoni Cincinnati

Błąd związany z kontuzjami dotknął już oblężonych The Reds, otwierając niezakłóconą drogę do regularnych występów AB w Great American Small Park dla jednej z moich ulubionych, początkujących gwiazd — Christian Encarnacion-Strand znajduje się w pierwszej piętnastce zawodników.

Strażnicy Cleveland

Stale udoskonalane podejście i elitarne umiejętności kontaktu po raz pierwszy łączą się z brutalną siłą w grach +145 — Josh Naylor z notą 30/10 plasuje się w pierwszej trójce 1B.

Góry Skaliste Kolorado

Świetna obrona i bardzo mała wewnętrzna rywalizacja prowadzą do codziennego grania z niewielkim (dużym) wzmocnieniem od Coors Field dla sprawnego zapolowego dostępnego poza wyborem 325 — Brenton Doyle ma 15/30 dla Gór Skalistych.

Tygrysy z Detroit

Przepowiednia Motor City spełni się, gdy wszystko się połączy, aby wybrać numer jeden w całym szaleństwie wyciąganych beczek w roku 2020 — Spencer Torkelson osiąga +45 HR.

Houston Astro

Łącząc ostatni element układanki, w końcu umieszczając tego paskudnego Cuttera nad jego ciężarkiem, odsłonięto nowy sufit wybijany dla już sprawdzonego konia roboczego — Framber Valdez plasuje się w pierwszej trójce SP.

Królewscy z Kansas City

Niezbyt błyskotliwy błysk na patelni zamienia się w cztery alarmy podczas kampanii +30 GS dla nowego, błyszczącego asa z Kansas City — Cole Ragans wygrywa +20 gier.

Anioły z Los Angeles

Jedyne, czego mu brakowało, to możliwość, aby jeden z zaledwie 14 SP mógł pochwalić się wieloma ofertami szybkości węchu +30% w 2023 r., co otrzymuje wraz z odejściem Shohei Ohtaniego i powrotem do pięcioosobowej rotacji — Chase Silseth szokuje świat fantasy i kończy jako 30 najlepszych SP.

Dodgersów z Los Angeles

Degradacja umiejętności trwa po złej stronie 30-tki, podczas gdy w Hollywood piętrzą się nieodebrane występy w DH, co szkodzi najnowszemu wolnemu agentowi Dodgersów — Teoscar Hernández znajduje się poza pierwszą pięćdziesiątką OF.

Miami Marlins

Obniżając współczynnik trafień przez trzy pełne takty czwarty sezon z rzędu, dodaje wystarczającą liczbę piłek do gry i tak już elitarnej pozycji w Miami — Jake Burger prowadzi Krajową Ligę HR.

Browary Milwaukee

Zapierająca dech w piersiach druga połowa 2023 roku była tylko wstępem do jego prawdziwego arcydzieła w zaledwie 13 +30% K-BB rozpoczynającym sezon pitchingowy w ostatnim ćwierćwieczu — Freddy Peralta uderza +275 pałkarzy i kończy jako ogólny SP2.

Bliźniaki z Minnesoty

Sprzedanie Jorge Polanco nie tylko umacnia codzienną rolę 2B w Minnesocie, ale wywołuje na nowo odkrytą agresję w potrawie, podnosząc na duchu elitarne połączenie podejścia i popu, z którego był znany przez całą swoją karierę w MiLB — Edouard Julien zajmuje miejsce w pierwszej trójce 2B.

Metsów z Nowego Jorku

Po trudnym roku 2023 czteroseamer został naprawiony i będzie pokazywany podczas wiosennego szkolenia, ponownie rozpalając ogłuszające skandowanie „Ty-Lord” na ulicach Twittera — Tylor Megill wygrywa +17 gier i kończy jako 30 najlepszych SP.

Jankesi z nowego yorku

Najlepszy pomocnik w Bronksie, o którym nikt nie mówi, ma fenomenalny start, osiągając 0,00 ERA i 0,36 WHIP, 13 strikeoutów i tylko 2 spacery tej wiosny — Ian Hamilton przejmuje bliższą pracę w Nowym Jorku i otrzymuje +30 oszczędności.

Lekkoatletyka w Oakland

Fantazyjna nienawiść do Oakland zaszła całkowicie za daleko, gdy napastnik z niedawnym sezonem 25/20 na swoim koncie MiLB wybiera 400. Wreszcie zaczyna agresywnie w strefie ze wszystkimi PA, z którymi może sobie poradzić, następuje wielka ucieczka — Ryan Noda plasuje się w pierwszej dziesiątce 1B.

Filadelfia Phillies

MVP robią rzeczy MVP. Biorąc pod uwagę Tommy’ego Johna, patrząc wstecz na rok 2024, powrót do szczytowych wyników w Mieście Braterskiej Miłości jest po prostu chwalebny — Bryce Harper uderza +.300 z +40HR.

Piraci z Pittsburgha

Wreszcie następuje zmiana zamachu, na którą wszyscy czekaliśmy, łącząc elitarne umiejętności kontaktu i mocy z optymalnym uciągnięciem i uniesieniem — Ke’Bryan Hayes stawia na nuklearny styl i zajmuje miejsce w pierwszej trójce 3B.

Ojcowie z San Diego

Drapanie jego głównego Sinkera w celu uzyskania większej ilości nieszybkiego brudu skutkuje +25% K-BB i w dalszym ciągu przynosi korzyści nawróconemu łagodzącemu Braciom — Michael King ma 30 najlepszych sezonów fantasy SP.

Marynarze z Seattle

Poszedł do Driveline! Ty France zdobywa +30 homerów.

Giganci z San Francisco

Po wykazaniu się już umiejętnością ograniczania baserunnerów pomimo sceptycyzmu co do kontroli, on atakuje – przede wszystkim dostarczając wszystkie obiecane soczyste strikeouty – Kyle Harrison kończy jako 30 najlepszych starterów fantasy.

Kardynałowie Świętego Ludwika

Kontuzje mogły otworzyć drzwi do możliwości, ale elitarne podejście dyscyplinarne otworzyło je szeroko, a doskonały kontakt i umiejętności gry w bazie zapewniają Saint Louis codzienną rolę lidera — Brendan Donovan jest ostatnim graczem ADP, który zdobył +100 runów.

Promienie zatoki Tampa

Analityczny mózg w pokoju narad badawczo-rozwojowym w Tampie robi to ponownie, odblokowując u 28-letniego prawego nieznaną wcześniej umiejętność zamachu i chybienia. Zeszłoroczne 0,370 BABIP i 69% LOB wracają do swoich norm, zabierając ze sobą ERA i WHIP — Aaron Civale wygrywa +20 gier.

strażnicy Teksasu

Kontynuując przekształcanie spadającego tempa gry w piłkę po ziemi w większą liczbę beczek już piąty sezon z rzędu, nie można go już dłużej trzymać z dala od rozmów na temat najlepszych kijów energetycznych w grze — Adolis García trafia +50 bomb.

Toronto Blue Jays

Miał świetny start, zanim błędny rzut w stronę ręki przerwał ogólnie rozczarowujący sezon dla Toronto, wystarczy zdrowie i pozytywna regresja w wynikach beczki, aby odzyskać oczekiwaną trajektorię kariery — Bo Bichette fantastycznie finiszuje w pierwszej rundzie.

Obywatele Waszyngtonu

Przypominając Robbiego Raya lub Lucasa Giolito, nie wiadomo skąd trzeci typ w klasyfikacji generalnej odzyskuje kontrolę, zmniejsza tempo gry, a kombinacja curveball/suwak/zmiana załatwia resztę — MacKenzie Gore znajduje się w pierwszej dwudziestce SP.

Śledź mnie na X @JohnLaghezza, aby poznać najświeższe informacje o baseballu zmieszane z naprawdę kiepskimi dowcipami o tacie.

(Zdjęcie u góry: Dale Zanine – USA TODAY Sports, Kareem Elgazzar/The Enquirer – USA TODAY NETWORK, Joe Robbins/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here