Wyczekiwana 10. edycja nagród Africa Magic Viewers Choice Awards (AMVCA) zbliża się wielkimi krokami wraz z ogłoszeniem nominacji do edycji 2024.

Nominacje na żywo do 10. ceremonii AMVCA odbyły się 24 marca 2024 r. i były transmitowane we wszystkich Magia Afryki Kanały.

AMVCA 2024

Główne wydarzenie, zaplanowane na 10 i 11 kwietnia, będzie uczczeniem 10. rocznicy wręczenia nagród.

To przełomowe wydarzenie odbędzie się w Lagos, Nigeriato już dziesiąty raz, kiedy miasto jest gospodarzem prestiżowych nagród.

Ogłoszenie nominacji jest co roku z niecierpliwością wyczekiwane przez fanów i ten rok z pewnością nie jest wyjątkiem.

NAJLEPSZA TREŚĆ CYFROWA

IamLizzyJay (Skarb Narodowy)

Layi Wasabi x2 (zaniedbanie medyczne i naruszenie praw autorskich)

Elozonam, Lina Idoko, Jemima Osunde (Witaj sąsiadko)

Taaooma (chłopak)

NAJLEPSZA FABRYKA TALENTÓW MULTICHOICE

Dorosły

Jej mroczna przeszłość

Gdzieś w Kole

Mąż na pełen etat

11. przykazanie

królowa

NAJLEPSZY SKRYPTOWANY ORYGINAŁ M-NET

Król slumsów

Półotwarte okno

Ulga

Pasażer

Magiczny Pokój

NAJLEPSZY NIESKRYPOWANY ORYGINAŁ M-NET

Co ludzie powiedzą

Irabory na zawsze

Nwuyee Bekee (żony cudzoziemki)

Randka z moją rodziną (Zambia)

Królewski Qlique (sezon 2)

NAJLEPSZY JĘZYK rdzenny (AFRYKA ZACHODNIA)

Kliknij Pobierz, aby zapisać Mami Wata – CJ Fiery Obasi mp3 youtube com

Walcz, Walcz (Femi Adebayo)

Zawód (Kunle Afolayan)

Orisa (Odunlade Adekola)

Nana Akoto – Najlepsze Z Nany Akoto

NAJLEPSZY JĘZYK rdzenny (AFRYKA WSCHODNIA)

Gdzie rzeka się rozdziela

Ormoilaa Ogol (Silny)

Spodnie

Kocham cię

Protokół

NAJLEPSZY JĘZYK rdzenny (AFRYKA POŁUDNIOWA)

Służba Sercu

Wujek Limbani

Niebezpieczna gra

NAJLEPSZY rodzimy oryginał M-NET

Pasażer

Nana Akoto

Apo

Ból Matki

Transfuzja miłości (przysięga krwi)

NAJLEPSZY FILM KRÓTKI

Brat twojego brata

Zniszczona maska

Rok osiemnasty

Człowiek i maskarady

Miejsce wywołane naprzód

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY

Alex Ekubo (Afamefuna)

Demola Adedoyin (Oddech życia)

Następna ikona D (Wojownik: Wojownik)

Gregory Ojefua (To jest życie)

Timini Egbuson (plemię zwane Judą)

Levi Chikere (naczynie krwionośne)

Kliknij Pobierz, aby zapisać Ropo Ewenla – Ropo Ewenla mp3 youtube com

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA

Ajoke Silva (Przez most)

Fathia Williams Balogun (Jagun Jagun: Wojownik)

Czarna księga umarłych

Genoveva Umeh (Oddech życia)

Eliane Umuhire (Omen)

Tana Adelana (Ijogbon-Chaos)

Ejiro Onojaife (Pochodzenie: Madam Koi Koi)

NAJLEPSZY AKTOR GŁÓWNY

Wale Ojo (Oddech życia)

Stan Nze (Afamefuna)

Marc Zinga (Omen)

Gideon Okeke (dzisiaj)

David Ezechiel (naczynie krwionośne)

Mofe Damijo (Czarna księga)

Adedimeji Lateef (Jagun Jagun – Wojownik)

Gabriel Afolayan (To jest Lagos)

NAJLEPSZA AKTORKA GŁÓWNA

Segilola Ogidan (Przez most)

Lucie Debay (Omen)

Omowunmi Dada (Sekret Korony)

Ireti Doyle (Pochodzenie: Madam Koi Koi)

Adaobi Dibor (naczynie krwionośne)

Evelyne Ily (Mami Wata)

Kehinde Bankole (Adire)

Funke Akindele (Plemię zwane Judą)

NAJLEPSZE ZDJĘCIA

Matka Księżyc

Naczynie krwionośne

Nad Mostem

Oddech życia

Wojownik

Ijogbon (Chaos)

Omen

NAJLEPSZA EDYCJA

Chuka Ejorh i Onyekachi Banjo

Holmes Awa

Alex Kamau and Victor Obok

dzień nataniela

Antonio Ribeiro

Nathana Delannoya

NAJLEPSZY PROJEKT DŹWIĘKU

Ava Momoh (Za mostem)

Daniel Pellerin i Amin Bhatia (Kipkemboi)

Szary Jones Ossai x2 (Oddech Życia i Naczynie Krwionośne)

Samy Bardet – Najlepsze z Samy’ego Bardeta

NAJLEPSZY KIERUNEK SZTUCZNY

Naczynie krwionośne (Victor Akpan)

Za mostem (Abisola Omolade)

Oddech życia (Okechukwu Frost Nwankwo, Kelechi Odu)

Czarna Księga (Świątynia Pat Nebo i Chima)

Jagun Jagun: Wojownik (Tunji Afolayan)

Mami Wata (CJ Fiery Obasi)

Omen (Ewa Martin)

NAJLEPSZY PROJEKT KOSTIUMÓW

Demola Adeyemi (Przez most)

Austin Peters – Ituen Basi (oficjalny teledysk) Austin Peters – Ituen Basi (oficjalny teledysk)

Lola Awe (Jagun Jagun: Wojownik)

Bunmi Demilola Fashina (Mami Wata)

Daniel Obasi (Oddech życia)

NAJLEPSZY MAKIJAŻ

Francesca Otaigbe (Za mostem)

Cenny Campbell (Mami Wata)

Hadizat Gambo (Mojisola)

Hakeem Onilogbo (Jagun Jagun – Wojownik)

Plemię zwane Judą – Plemię zwane Judą

NAJLEPSZY PISARZ (SERIAL TELEWIZYJNY)

Chuda dziewczyna w transporcie (sezon 7)

Złoto (sezon 2)

Wiza w dniu przyjazdu

MTV Shuga Naija

Tom

Maskarady Aniedo

Król slumsów

NAJLEPSZY SPISARZ (FILM)

Oddech życia (BB Sasore)

Przez most (Tosin Otudeko)

Funmilayo Ransome-Kuti (Tunde Babalola)

Jagun Jagun: Wojownik (Adebayo Tijani)

Afamefuna (Anyanwu Sandra Adaora)

Plemię zwane Judą (Olufunke Ayotunde Akindele, Collins Okoh i Akinlabi Ishola)

Kliknij Pobierz, aby zapisać Mami Wata – CJ Fiery Obasi mp3 youtube com

NAJLEPSZY DOKUMENT

Ormoilaa Ogol (Silny)

Lobola, prawdziwa cena panny młodej?

Empalikino (Przebaczenie)

Manifest Wodny: Osun (Woda za złoto)

Siewanie nadziei

NAJLEPSZY SERIAL (SKRYPT)

Tom

Złoto (sezon 2)

Król slumsów

Ulga

Kroniki

NAJLEPSZY SERIAL (NIESKRYPTOWANY)

LOL NAIJA (sezon 1)

ŻYCIE NOCNE W LASGIDI

PRAWDZIWE gospodynie domowe z Lagos (sezon 2)

Królowe GH (sezon 2)

BEZ Skryptu (sezon 1)

NAJLEPSZY REŻYSER

Mojżesz Inwang (naczynie krwionośne)

Adebayo Tijani i Tope Adebayo (Jagun Jagun: Wojownik)

Bb Sasore (Oddech życia)

Johnscott Enah (Pół nieba)

CJ Fiery Obasi (Mami Wata)

Kayode Kasum (Afamefuna)

Tolu Ajayi (przez most)

NAJLEPSZY FILM

Funmilayo Ransome-Kuti

Oddech życia

Nad Mostem

Naczynie krwionośne

Plemię zwane Judą

Czarna Księga

Matka Księżyc

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here