De Villiers zapewnił, że niezatrzymanie Kagiso Rabady na wypadek śmierci było błędem, który popełnił kapitan PBKS, ponieważ PBKS zapłacił cenę za brak meloników śmierci.

W poniedziałek drużyna Punjab Kings przegrała swój pierwszy mecz w IPL 2024, kiedy drużyna Royal Challengers Bengaluru pod wodzą Virata Kohli pokonała łącznie 177 runów. Kohli rozegrał zacięte rundy składające się z 77 runów, a Dinesh Karthik zakończył mecz 28 runami z 10 piłek, podczas gdy Punjab Kings nadal borykał się z problemami związanymi ze śmiercią. Były południowoafrykański krykiecista AB De Villiers po meczu zapewnił, że kapitan PBKS Shikhar Dhawan popełnił błąd, nie zatrzymując przeskoków Kagiso Rabady na śmierć. Powiedział, że Pendżab zapłacił cenę za wcześniejsze dokończenie wyczynów Rabady.

IPL

Rabada wyglądał groźnie podczas swojego pierwszego zaklęcia. Paster Proteas zdobył furtki kapitana RCB Fafa du Plessisa i Camerona Greena w swoim pierwszym zaklęciu. Rabada również mógł zobaczyć plecy Virata Kohli, gdy bramkarz Jonny Bairstow trzymał się krawędzi indyjskiej gwiazdy.

Rabada został ponownie wprowadzony na boisko w 14. minucie meczu, kiedy PBKS potrzebował furtki, aby wrócić do meczu. Rabada nie mógł jednak zapewnić kolejnego przełomu, ponieważ w czterech overach zakończył mecz z wynikiem 2/23.

Nie byłem wtedy przy komunikatorze, ale w chwili, gdy to się stało, pomyślałem, że tak, to był błąd. W ogóle nie zgodziłem się z tą decyzją. RCB szło dobrze, więc wiedziałeś, że ten mecz zakończy się, a KG był tam potrzebny”- powiedział de Villiers w pomeczowym programie w Jio Cinema.

Ostatecznie Deepak Chahar nie był w stanie obronić 13 runów w ostatniej rundzie, gdy Karthik zabrał RCB do domu swoimi pionierskimi rundami.

Wybór redaktora

DRS, 26 marca: Virat Kohli zdobywa punkty, a wszystko inne schodzi na dalszy plan w IPL


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here