Ponieważ mecz otwierający sezon rozgrywany jest w nocy, rosa może zniweczyć współczynnik rotacji w drugiej rundzie.

Raport dotyczący prezentacji MA Chidambarama: Nie potrzebujesz przygotowań do starcia CSK z RCB, zwłaszcza jeśli jest to również mecz otwierający sezon IPL 2024. Wszyscy już czekali na emocjonujące starcie zaplanowane na 22 marca. Jednak teraz, gdy wiemy, że będzie to pierwszy mecz MS Dhoniego od 2008 roku, kiedy to nie będzie on prowadził drużyny, znaczenie tego meczu stało się wielorakie.

Trzeba będzie zobaczyć, jak Dhoni, kibice CSK i Ruturaj Gaikwad poradzą sobie z tą sytuacją. Jednakże dla drużyny Royal Challengers Bangalore jest to doskonała okazja, aby wykorzystać ją i rozpocząć kampanię w zdecydowany sposób.

Raport MA Chidambarama: Czego się spodziewać po meczu CSK vs RCB

Stadion MA Chidambaram tradycyjnie oferuje korzystne warunki dla spinningistów. Chociaż boisko jest wolne i suche, w miarę trwania meczu pomaga to pałkarzom. Gdy zapada noc, rosa staje się głównym czynnikiem w Chepaukco utrudnia melonikom trzymanie piłki.

Chociaż w tym przypadku odbijanie jest łatwiejsze podczas pościgu, ogólny wynik faworyzuje drużynę odbijającą jako pierwszą. The średni wynik w pierwszej rundzie wynosi tutaj 163, ale goniące zespoły mają tutaj jedynie 40% rekordu zwycięstw (30-46). Można by pomyśleć, że losowanie będzie odgrywać główną rolę na stadionie MA Chidambaram, ale tutaj nie widziano dowodów na teorię „wygraj losowanie i wygraj mecz”.

W zeszłym sezonie drużyna uderzająca tutaj jako pierwsza miała bilans zwycięstw/porażek 5-4. To pokazuje, że w Chennai tendencja zaczyna się wyrównywać i sukces można odnieść, uderzając jako pierwszy lub goniąc. Biorąc pod uwagę wirowanie, współczynnik rosy i ciśnienie sytuacji, kimkolwiek wygrywa losowanie, powinien zdecydować się na odbijanie jako drugi.

Wybór redaktora

Zapowiedź IPL: powody, dla których warto oglądać epickie powroty, najbogatszych graczy i kształtującą się drużynę T20 WC


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here